ЧЕМПІОНАТ КИЇВЩИНИ-2017. ДЕВ’ЯТИЙ ТУР. 20 травня, субота

Назад

ПАТРІОТ (Баришівський район) – ФК ОБУХІВ — 2:1 (Купрій, 30, Яременко, 73, пн — Мандровський, 81).

ДЕСНА (Погреби) – СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — 1:0 (Є.Воробей, 59). Вилучення: Окодува (Сокіл, 29).

БОРИСПІЛЬ-ФАВОРИТ (Бориспіль) – ФК БРОВАРИ — 1:2 (Килипенко, 5 — Дацюк, 34, Кушка, 53).

МОНОЛІТ (Київ) – ЛЮБОМИР (Ставище) — 0:1 (Воротинцев, 84). Вилучення: Біленко (Любомир, 56).

ОБОЛОНЬ-БРОВАР-2 (Київ) – КРИСТАЛ (Козин) — 1:1 (Мартиненко, 40 — Давиденко, 84, пн). Вилучення: Литченко (Оболонь-Бровар-2, 78).

ПЕРЕЯСЛАВЩИНА (Переяслав-Хмельницький) – АВАНГАРД (Бзів) — 0:5 (Кондратюк, 32, пн, Панфілов, 44, Таран, 52, А.Дарда, 80, Сомов, 87).

ДЖУНІОРС (Шпитьки) – ЗОРЯ (Владиславка) — 6:0 (Левенець, 3, Куба, 40, Скороход, 48, 74, Маринчук, 68, Колесник, 89).

 

ЧЕМПІОНАТ КИЇВЩИНИ-2017. ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

І

В

Н

П

М

1. ДЕСНА (Погреби)

9

8

0

1

29-8

2. АВАНГАРД (Бзів)

9

7

2

0

24-4

3. ДЖУНІОРС (Шпитьки

8

7

0

1

28-6

4. ЛЮБОМИР (Ставище)

9

4

4

1

17-10

5. СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка)

9

4

2

3

20-12

6. ФК БРОВАРИ

8

4

2

2

13-10

7. МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці)

8

4

2

2

13-12

8. ПАТРІОТ (Баришівський район)

8

4

1

3

15-9

9. КРИСТАЛ (Козин)

8

4

1

3

14-11

10. ОБОЛОНЬ-БРОВАР-2 (Київ)

8

3

2

3

10-13

11. ПЕРЕЯСЛАВЩИНА (Переяслав-Хмельницький)

9

1

2

6

3-29

12. ФК ОБУХІВ

8

1

0

7

11-22

13. ЗОРЯ (Владиславка)

8

0

3

5

7-21

14. БОРИСПІЛЬ-ФАВОРИТ (Бориспіль)

8

0

2

6

7-22

15. МОНОЛІТ (Київ)

9

0

1

8

5-27

Штрафники: Дмитро Біленко (Любомир), Владислав Литченко (Оболонь-Бровар-2), Емануель Окодува — 27 травня, субота.Снайпери: Андрій Воробей (Десна) — 7 м’ячів, Андрій Байдачний (Джуніорс), Володимир Бондаренко (Десна), Сергій Живий (Любомир), Владислав Коба (Сокіл), Петро Кондратюк (Авангард), Дмитро Кульгук (Кристал), Емануель Окодува (Сокіл) — по 6, Євген Воробей (Десна), Денис Маринчук (Джуніорс), Олександр Скороход (Джуніорс) — по 5.

Наступні матчі. 3 червня, субота: Патріот – Десна, ФК Бровари – ФК Обухів, Сокіл – Любомир, Бориспіль-Фаворит – Кристал, Моноліт – Авангард, Зоря – Оболонь-Бровар-2, Межигір’я – Джуніорс.

Взято з http://koff.org.ua 

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама