Обухівчани не втомлюються допомагати

Назад

  Ось уже кілька років у нашій країні триває так звана «антитерористична операція», хоча, якщо речі називати справді своїми іменами – це війна. Територіально вона охопила лише східні райони України, але життя і здоров’я там віддають чоловіки і зовсім молоді хлопці з усіх куточків нашої держави. Звідусіль щодня збирають допомогу для фронту  волонтери, без яких було б дуже сутужно на передовій. Не є винятком і Обухів. У нас також є український дух, який не дозволяє залишити в біді земляків. На часі необхідною стала допомога для жителів Авдіївки, яких, на жаль, не оминула війна. 
  1 лютого в нашому місті відкрилися 4 пункти прийому гуманітарної допомоги, які розташувалися за вже відомими адресами: 

 

•    Управління соціального захисту, вул. Каштанова 13, корп.1;
•    Будинок культури, вул. Київська, 12 (Центр);
•    Міський будинок культури, мкр-н Яблуневий;
•    Районний центр культури і дозвілля, вул. Київська, 117.
 

   Чи не першими відреагували на прохання допомогти навчальні заклади міста. Так, колектив НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – ліцей» придбав вологі серветки; шкільна родина ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 – вологі серветки та шкарпетки; учні, вчителі та батьки НВК «Гімназія – ЗНЗ І ступеня м. Обухова ім. Володимира Мельника» зібрали шкарпетки, вологі серветки, бульйон в кубиках, сірники та чай; вихователі та батьківський колектив ДНЗ «Катруся» – свічки, шоколад, чай. Окрім того, увесь цей час жителі міста приносили теплі речі, постільну білизну, ковдри, подушки, медикаменти, засоби гігієни, продукти харчування та ін. Людське милосердя та співчуття покликало обухівчан допомогти людям, що потрапили в біду.

   Уже 2 лютого відправили першу машину з гуманітарною допомогою для постраждалих жителів м. Авдіївки. Було передано багато вкрай необхідних речей: бензиновий генератор, мастильно-паливні матеріали, продукти харчування, засоби гігієни. Якщо брати до уваги погодні умови, то це був життєво необхідний вантаж.
   Не оминули увагою жителі міста і наших воїнів з 72-ї бригади, які мужньо стоять на передовій і захищають Авдіївку. 
   3 лютого для них було зібрано чимало необхідних речей, які доставили волонтери з  ГО «Материнське серце».
   5 лютого ми відправили для наших військових у 72 бригаду автомобіль УАЗ, в який завантажили дизель генератор, тепловий генератор, бойлери, медикаменти, теплі речі, засоби гігієни та продукти харчування. Машину супроводжував командир взводу цієї бригади, наш земляк Володимир Гнатюк.
Міський голова Олександр Левченко висловлює велику подяку Мироненку Миколі Григоровичу, Плясу Олексію Миколайовичу, Артеменку Ігорю Олександровичу, Зануді Олексію Петровичу за надану допомогу. Також Олександр Миколайович вдячний загальноосвітнім школам, гімназії, дитячим садочкам та усім небайдужим жителям нашого міста.
Наголошуємо, що збір допомоги триває досі. Всі бажаючі можуть долучитися і допомогти. Коли люди об’єднуються в біді, вона стає не такою страшною. Ми разом, а отже ми – сила! 

взято з http://obukhiv.kiev.ua/

 

 
 

 

 

 

 

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама