«МИ ОБИРАЄМО ЖИТТЯ»

Назад

  Хвороби суспільства – так називають алкоголь, паління, наркотики. Про них пишуть, говорять, показують по телебаченню. Кожен чув про можливі наслідки вживання цих засобів, пекельну залежність від героїну, про ризик передозування, про небезпеку під час водіння машині в стані сп’яніння, про розумову деградацію людини, яка довгий час вживає наркотики, про ризик захворювання на рак у результаті паління. Але не зважаючи на усі відомі загрози, суспільство ніби ігнорує їх наявність та продовжує «бавитись» з психотропними засобами. Це страшне лихо ХХІ століття. Для того, аби проінформувати учнів про причини, протікання і наслідки цих видів залежності, сформувати адекватне ставлення до цієї проблеми, працівники районної бібліотеки для дітей : Малишева О.І та Присяжна П.М, спільно з лікарем-наркологом районної лікарні Федь Петром Миколайовичем та його «медичним десантом» - студентами Обухівського медичного коледжу, провели урок здоров’я: «Ми обираємо життя».

  На заході були присутні учні 7-Б класу СЗОШ № 1 імені А.С Малишка, які з цікавістю прослухали статистику захворювань, а саме: 40% дорослого населення нашої планети курять тютюнові вироби; 72% українських дітей віком від 15 до 20 років вживають алкоголь; майже 4% учнівської молоді у віці 12-14 років спробували наркотичні речовини.

  Лікар-нарколог райлікарні Федь П. М ознайомив зі станом поширення цих хвороб в нашому районі. Нікого з присутніх не залишили байдужими драматичні розповіді про долі його пацієнтів, та наслідки залежності. Не менш цікавими були і виступи майбутніх медичних працівників, які підготували тематичні міні-дослідження стосовно впливу небезпечних речовин на підлітковий організм.

  Наприкінці заходу завідувачка Малишева О.І ознайомила присутніх з літературою, розташованою на книжковій виставці «Небезпечні примхи та розваги».

DSCN1804 DSCN1817

DSCN1830 DSCN1859

DSCN1878

взято з http://obukhovrda.gov.ua

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама