ОБУХІВСЬКІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ПРОВЕЛИ УРОК ДЛЯ ШКОЛЯРІВ

Назад

  У місті Обухів інспектори поліції провели урок права для учнів 9-11 класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені А.С. Малишка. Поліцейські запросили школярів до себе у відділ поліції і роз’яснили дітям норми законодавства та застерегли від порушень громадського порядку, вживання тютюну та слабоалкогольних напоїв, за які передбачена адміністративна відповідальність.

  Для поліцейських проводити правові уроки стало вже традиційним заходом. Зустрічі зі школярами у навчальних закладах спрямовані на формування правової культури та профілактики правопорушень серед учнівської молоді.

  Крім того, поліцейські поговорили зі школярами про дії в екстремальних ситуаціях: якщо загубився, обікрали, побачив правопорушення чи присутнє насилля в сім'ї.

  Школярі не тільки слухали, а й активно брали участь у бесіді та ставили запитання, відповіді на які вони хотіли отримати від працівників поліції. А цікавило підлітків, як поводитись та діяти в тій чи іншій ситуації, чи є неповнолітні відповідальними за свої проступки. На все вони отримали змістовну та фахову відповідь від професіоналів, за що щиро подякували правоохоронцям.

взято з https://kv.npu.gov.ua

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама