БАТЬКИ! ПОДБАЙТЕ ПРО БЕЗПЕКУ ДІТЕЙ ЗАЗДАЛЕГІДЬ!

Назад

  Поліцейські Київщини радять потурбуватися про безпечний і комфортний проїзд маленьких пасажирів. Окрім неухильного дотримання Правил дорожнього руху, правоохоронці звертають увагу дорослих на необхідність встановлення спеціального автомобільного крісла.

  Одним із заходів безпеки дитини-пасажира є дитяче автокрісло. Обираючи вказаний захід пасивної безпеки радимо, перш за все, звертати увагу на його відповідність загальним вимогам безпеки. Воно повинно відповідати віковій групі дитини. Має бути можливість регулювання висоти і ширини спинки дитячого автокрісла, а також фіксаторів ременів безпеки, які в сукупності дозволяють налаштувати крісло індивідуально.

  Пам’ятайте, комфортне розташування малюка в автомобільному кріслі не тільки убезпечить його життя, але й дозволить водію безперешкодно сконцентруватися на управлінні автомобілем.

  Автокрісло не тільки дозволяє дитині, зріст якої недостатній для штатних автомобільних ременів, їхати в машині пристебнутою, а й додатково захищає від бічних ударів. 

 Водії! Перевозячи маленьких пасажирів, дотримуйтесь Правил дорожнього руху і не забувайте про те, що дитина, перебуваючи в автомобілі, потребує додаткового захисту.

 

Управління превентивної діяльності  поліції Київської області

взято з https://kv.npu.gov.ua/uk/publish/article/230651

 

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама