Довідки про несудимість відтепер видаватимуть сервісні центри МВС – просто та зручно, а незабаром – онлайн

Назад

   З 1 лютого територіальні сервісні центри МВС по всій Україні видаватимуть Довідки про відсутність судимості. Замовити Довідку можна буде з вівторка по суботу, у зручний час з 9:00 до 18:00 (у суботу до 16:45), без обідньої перерви та незалежно від місця реєстрації.
   Запит на отримання довідки заповнюється безпосередньо у адміністратора територіального сервісного центру МВС, на місці. 
 “Пріоритет реформи – це максимальне спрощення порядку надання послуг громадянам, - зазначив керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій. Можливість отримати довідку про відсутність судимості у територіальних сервісних центрах МВС - це розширення географії послуг.   Завдяки впровадженню електронних черг та роботі наших адміністраторів, подання запиту швидке й зручне. Найголовніше, ми працюємо над тим, аби вже незабаром довідку можна було замовити й отримати в один клік, не виходячи з дому». 
   Для отримання Довідки про несудимість:
 - потрібно звернутися до зручного за місцем розташуванням територіального сервісного центру МВС (адреси на сайті hsc.gov.ua);
 - заявник під час подання запиту пред’являє посадовій особі територіального сервісного центру МВС документ, що посвідчує його особу, а також надає його копію.
   Термін дії Довідки не визначається, так як вона надається станом на дату здійснення перевірки. 
 Надання Довідки здійснюється безкоштовно в строк до 30 календарних днів з дня надходження запиту. 
   Для швидкого інформування та консультування громадян у сервісних центрах МВС працюють сайт hsc.gov.ua, фейсбук-сторінка fb.com/hsc.gov.ua та телефон на довідок (044) 290-19-88.

 

взято з http://obukhiv.kiev.ua

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама