Педагоги району стали учасниками навчального семінару з питань профілактики та запобігання торгівлі людьми

Назад

  10 лютого в лекційному залі відділу освіти Обухівської РДА представники громадської організації «Фундація «Гармонізоване суспільство» провели навчальний семінар «Особливості проведення в закладах освіти профілактичних та просвітницьких заходів з дітьми і батьками з питань  профілактики та запобігання торгівлі людьми».

  У заході взяли участь 18-ть педагогів загальноосвітніх навчальних закладів району. Семінар розпочався з актуалізації проблеми торгівлі людьми в Україні. Тренер, Овсієнко Н.Ф. ознайомила учасників з поняттями торгівлі людьми, презентувала форми, етапи, групи ризику серед підлітків та  дорослих. Наталія Федорівна розповіла про прямі та не прямі ознаки жертв. Представила алгоритм встановлення дитині статусу постраждалої від торгівлі людьми згідно з Постановою КМ України від 22.08.2012 р. № 417 та порядок взаємодії суб’єктів з надання допомоги дитині, яка постраждала  від торгівлі людьми (Постанова КМ України від 22.08.2012 р. № 783).

  Директори, заступники з виховної роботи, класні керівники, практичні психологи та соціальні педагоги під час семінару дізнались про види допомоги, яких можуть потребувати діти - постраждалі від торгівлі людьми. Обговорили питання національного механізму взаємодії, ролі та місця освітніх  установ у здійснені заходів у сфері протидії торгівлі людьми.

 

Взято з http://obukhovrda.gov.ua/

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама