КОХАННЯ-ЦЕ БЕЗМЕЖНА СИЛА!

Назад

   Саме під такою назвою відбулася зустріч «Ретро-клубу» до Дня закоханих 14 лютого. Фойє палацу культури перетворилося на острівець позитиву  та задушевних розповідей… звичайно ж, про кохання! Адже без нього, як відомо, життя не було б яскравим.

 – Такої похмурої зимової пори особливо хочеться додати трішки хорошого настрою, – говорить керівник Ради ветеранів, учасниця «Ретро-клубу» Тетяна Щербакова.  – Тож ми вирішили скрасити дозвілля наших «дівчат» і «хлопців» та організувати зустріч. І  таке свято, як День усіх закоханих, ми  просто не могли пропустити!

    З піснями, жартами і  конкурсами День Валентина зустрічали у дружньому колі та з усмішками на обличчях.

   – Я бажаю вам кохання, а ще – любові до життя, любові від дітей і внуків, адже саме це почуття тримає нас на землі. А ще – я вчуся у вас, старших, як потрібно встигати всюди та завжди зберігати активність і позитивний настрій! – зізналася присутнім гостя свята – заступник голови районної ради  Агнеса Олкова-Михницька, яка привітала членів клубу солодким дарунком – власноруч приготованим тортом.

  А пісні про найщиріше та найсильніше людське почуття – кохання дарували учасниці народного ветеранського хору «Наддніпряночка»

DSC_0069

Взято з http://ukrainka.org/

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама