РАЙОННА УЧНІВСЬКА РАДА САМОВРЯДУВАННЯ ОБУХІВЩИНИ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ЗАХОДАХ ДО ДНЯ ВСІХ ЗАКОХАНИХ

Назад

  13 лютого, в РЗ «Золотий Фазан», для членів районної учнівської Ради самоврядування Обухівщини відбулись заходи до Дня всіх закоханих. Старшокласники навчальних закладів району взяли участь у тренінгу «Що таке любов?», який проводився з метою формування життєвих цінностей  підлітків, позитивного ставлення до себе та інших, розуміння важливості любові, добра, миру в нашому житті.

  Під час майстер-класу від Меркушевої Антоніни, керівника гуртка «Талановиті рученята» Обухівського РЦТДЮ дівчата вчились робити зачіски - плетіння. У цей же час інші учасники заходу взяли участь у hand made майстер-класах з виготовлення вітальних листівок «рука щастя» та сувенірів  «тепле сердечко» .

  Цього дня на площі, біля районного центру культури та дозвілля діти провели благодійну акцію на підтримку людей соціальних категорій. На деревах, огорожі біля міського бювету розвісили червоні вішаки з теплими речами (шапками, шарфами, рукавичками тощо) та написи: «Якщо тобі  холодно, візьми...». Під час акції «З любов'ю до кожного» роздавали перехожим різнокольорові паперові янголи.  На завершення, лідери привітали всіх зі святом, провівши флешмоб 

Взято з http://obukhovrda.gov.ua/

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама