Через брак вугілля Трипільська ТЕС перейшла на економний режим

Назад

  Станом на 15 лютого запаси вугільної продукції на Трипільській ТЕС складають 86 тисяч тонн, що при роботі електростанції з мінімальним складом обладнання зазначеного обсягу вугілля вистачить на 14 діб роботи

  За його словами, дана ситуація викликана блокадою і, як наслідок, припиненням поставок вугільної продукції, що призвело до критичного залишку вугілля на складі Трипільської ТЕС.

  У зв'язку з цим, за словами Коземко, з метою збільшення тривалості роботи електростанції було прийнято рішення про введення економного режиму роботи Трипільської ТЕС в одноблочному однокорпусному режимі.

   З кожним днем вугілля антрацитної групи стає все менше і менше. Вугілля починає відпрацьовуватися на електростанціях. Тому, сьогодні економічно правильно перейти, як сказав міністр енергетики Ігор Насалик, у ручний режим, щоб якомога більше забезпечити роботу електростанцій, що  працюють на цій групі вугілля", - повідомив Коземко.

  Коземко пояснив, що вже сьогодні Трипільська ТЕС і Зміївська ТЕС працюють складом обладнання нижче мінімального.

  "Тим самим будуть навантажувати енергоблоки інших електростанцій, які працюють на газовій групі вугілля, що видобувається на підконтрольній Україні території", - зазначив він.

  За його інформацією, сьогодні на Трипільській ТЕС 84 тисячі тонн вугільної продукції і при роботі в мінімальному складі обладнання споживається 6 тисяч тонн на добу.

   "При переході, як це сталося сьогодні, на роботу складом обладнання нижче мінімального, вона працює на одному енергоблоці і єдиним корпусом, ТЕС буде споживати приблизно 1,7 тисяч тонн вугільної продукції", - зазначив Коземко.

   "Якщо не буде зупинено блокування, тоді доведеться вводити графік аварійних обмежень, потім графік аварійних відключень. У будь-якому випадку все це сильно буде відчувати споживачі. Якщо не буде поставок вугільної продукції, ми, на жаль, до цього прийдемо", - зазначив він.

 

Взято з http://mykyivregion.com.ua/

 

 

 

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама