Київська область на чолі з Горганом є одним з найбільш корумпованих регіонів України

Назад

За часів головування в ОДА Олександра Горгана Київська область закріпилася у статусі однієї з найкорумпованіших в Україні. Діяльність нинішнього голови ОДА у питанні боротьби з корупцією отримала негативні оцінки від експертів.

"Київська область є центром корупційних скандалів, які трапляються тут з високою періодичністю. Насамперед вони стосуються виділення земель під Києвом, зокрема у Конча-Заспі, де проживає переважна більшість українських високопосадовців та бізнесменів. Також особливою популярністю серед політичних діячів вищої ланки користуються земельні наділи у лісах та заповідниках. У свою чергу, чиновники меншої руки надають перевагу земельним ділянкам у більш "бюджетних" пригородах столиці: Василькові, Вишневому, Глевасі та Обухові.

Діяльність нинішнього голови ОДА у питанні боротьби з корупцією отримала негативні оцінки від експертів. Окрім того, триває перманентний конфлікт між головою ОДА та Київською обласною радою" - зазначив генеральний директор Комітету виборців України Олексій Кошель. 

 

Взято з http://mykyivregion.com.ua

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама