В Обухові "Батьківщина" використала схему легалізації коштів через підставних осіб

Назад

  В червні 2016 року жителі Обухова перерахували у вигляді добровільних внесків на користь партії "Батьківщина" близько 500 тис грн

  Більшість політичних партій відзвітували за свої доходи і витрати за 2016 рік. Хоч до моменту публікації цього матеріалу на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАПКА) не було цих звітів, однак, їх розмістили політичні сили на своїх офіційних сайтах.

  За інформацією "Батьківщина" найбільше  успіху досягла у фандрайзингу – "добровільні благодійні внески" на користь "Батьківщини" перевищують 7,5 млн гривень. Як і раніше, ці внески здійснювалися абсолютно різними людьми, але практично однаковими сумами. Наприклад, в червні кілька сотень людей з Обухова буквально протягом декількох днів пожертвували партії по 2 тис грн кожен.

  Що за диво сталося в цей час в Обухові, яке спонукало його жителів масово почати скидатися на партію Юлії Тимошенко – історія замовчує.

  "Навіть теоретично  не можна допустити, що в один і той же день в одному і тому ж місті прийде кілька сотень людей і пожертвує партії по 2 тисяч гривень кожен, – прокоментував виданню голова Комітету виборців України Олексій Кошель. – На практиці, може бути, що люди приходять до каси, їм роздають готівку і вони роблять внески, або вони проводяться  через їх документи".

 

Взято з http://mykyivregion.com.ua

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама