Вихованці А.Гуральського знову довели що найкращі!

Назад

  7-10 лютого у Хмельницьку відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед молоді до 23 років. Цей чемпіонат став відбірковимдо чемпіонату Європи, який відбудеться навесні в Угорщині. До складу збірної команди Київської області  ввійшли три представники нашого міста вихованці заслуженого тренера України Анатолія Гуральського : майстер спорту міжнародного класу Андрій Яценко, майстер спорту Олексій Борута  та кандидат у майстри спорту Анатолій Король.

  У ваг кат. до 57 кг. яка налічувала 19 спортсменів, Андрій Яценко посів перше місце. У фіналі Яценко зустрівся з атлетом зі столиці,  Тарасом Марковичем. У якого переміг із рахунком  6:4, зробивши чотирьохбальний кидок.  І таким чином виборовши перемогу.

  У ваг кат. 65 кг, яка налічувала 28 спортсменів, золоту медаль отримав Олексій Борута.  Перші три сутички були не надто важкими для Олексія. А в четвертій - за вихід у фінал, юнакові довелось помірятися силою із майстром спорту з Херсону Еріком Арушуняном.  Олексій довів, що він таки у кращій формі, вигравши у суперника з рахунком 14:4.

  У фіналі наш земляк зустрівся зі своїм давнім суперником Андрієм Свіридом та впевнено виборов у нього перемогу, з рахунком 5:0.

  За словами тренера Анатолія Гуральського, минулого року Олексій Борута поступився цьому атлетові з рахунком 10:0, Суперник  - досвідчений і вправний,  майстер спорту міжнародного класу. Втім цьогоріч Олексій довів що він таки сильніший та посів перше  місце  п’єдесталу.

  У найчисленнішій ваг.кат   до 74 кг. боровся ще один вихованець Анатолія Гуральського,  Анатолій Король, який пройшов три кола змагань.

  Наразі хлопці готуються до київського міжнародного турніру та чемпіонату Європи.

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама