20 РОКІВ ЦВІТЕ “ТЕРЕН” НА ТВОРЧІЙ НИВІ УКРАЇНКИ

Назад

Відразу кілька ювілеїв святкував 18 лютого народний чоловічий хор «Терен»: самому колективу виповнилося 20 років, а його керівник Орест Сташків відзначив ще власне 70-річчя та 50 років творчої діяльності!

Солісти «Терену» – люди різного віку і різних професій, у кожного – своя доля, проте поєднує їх одне – любов до української пісні і радість дарувати її людям.  У далекому 1996 році  при ПК «Енергетик»  сформувався цей пісенний колектив, який звідтоді неодноразово завойовував серця слухачів. А у 2003 році  за вагомий внесок у розвиток культури українського народу йому було присвоєно звання «Народний».

День за днем, несучи на крилах пісні наші традиції, колектив дійшов визначної дати – свого 20-річного ювілею. Безмежний талант керівника хору, композитора, хормейстера Ореста Сташків, за цей час створив більше 60 пісень, які полюбилися шанувальникам хору, до того ж, він є і автором музики Гімну Обухівського району.

Вітали ювілярів поважні гості із міста та району. Міський голова Українки Павло Козирєв разом зі словами пошани та вдячності вручив колективу подяку та подарунок. Музичні дарунки лунали зі сцени від колег-артистів: вокальних колективів з Українки,   Трипілля, Жуківців, вокального квартету «Гетьман» та солістів Академічного ансамблю пісні й танцю Національної гвардії України.

 

Взято з http://ukrainka.org/

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама