Завдяки послідовній позиції прокуратури Київської області скасовано незаконне рішення про виправдання молодика, який збував особливо небезпечний наркотичний засіб, обіг якого заборонено

Назад

Завдяки підтриманню державного обвинувачення Обухівським відділом Києво-Святошинської місцевої прокуратури, 22-річного молодика засуджено за ч. ч. 1, 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) КК України до 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
 
Мешканець м. Обухів обвинувачувався у тому, що незаконно придбав, зберігав з метою збуту та збував психотропну речовину амфетамін та особливо небезпечний наркотичний засіб, обіг якого заборонено канабіс.
 
Однак, за наслідками апеляційного розгляду зловмисника виправдано, а кримінальне провадження закрито у зв’язку з не встановленням достатніх доказів для доведення вини останнього.
 
Проте, на підставі касаційної скарги прокуратури Київської області, з урахуванням обґрунтованих вимог про порушення засад кримінального провадження, незаконне рішення апеляційної інстанції скасовано та призначено новий розгляд у суді апеляційної інстанції.
 
Взято з http://kobl.gp.gov.ua/ua/news.html
 
 
Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама