СПОРТИВНИЙ ОБУХІВ

Назад

Тренування і досягнення, нагороди, заняття фізкультурою і робота дитячо-юнацької школи – про спортивне життя Обухова можна говорити досить довго. Основним напрямком роботи є пропаганда здорового способу життя та підготовка молодих кадрів. Наші спортсмени постійно беруть участь у численних змаганнях, чемпіонатах, спортивних турнірах, займають призові місця, підвищують розряди, стають майстрами і кандидатами у майстри спорту.

    Обухів пишається своїми чемпіонами:
    Тетяна Семикіна - українська веслувальниця, призер Олімпійських ігор.Олімпійську медаль вона виборола на афінській Олімпіаді в складі байдарки-четвірки України на дистанції 500 метрів. Наразі Тетяна Семикіна працює тренером в дитячо-юнацькій школі міста Обухів.
    Олена Савченко - українська і німецька фігуристка, що виступає у парному спортивному фігурному катанні (з 2004 року на офіційних змаганнях за Німеччину). Чотиразова чемпіонка Європи (2007—2009 р.р. поспіль, 2011 р.), дворазова чемпіонка світу з фігурного катання (2008 і 2009), 6-разова переможниця національної першості Німеччини з фігурного катання (2004—09 роки).
   Маковецький Володимир - п’ятиразовий чемпіон світу з пауерліфтингу, володар кубку Європи і кубку світу «Золотий тигр».
   Ечкенко Сергій - перший чемпіон Світу з пауерліфтингу з Обухова. Завоював "золото" з жиму штанги лежачи на Чемпіонаті Світі у Бельгії серед атлетів 45-49 років. Багато років Сергій Ечкенко є багаторазовим чемпіоном та рекордсменом України, чемпіоном Світу.
   Альбіна Бойко - багаторазова чемпіонка України за версією Всесвітньої Бездопінгової Федерації Пауерліфтингу (WDFPF), двократна чемпіонка Європи, чотирикратна чемпіонка Світу, рекорсменка Європи і Світу  за версією Всесвітньої Бездопінгової Федерації Пауерліфтингу.
   Яценко Андрій - майстер спорту України,  дворазовий чемпіон світу, чемпіон Європи, дворазовий призер, шестикратний чемпіон України з вільної боротьби серед кадетів, в резервному складі збірної України.

   Наше місто знаходиться на провідних позиціях з підготовки спортсменів високого класу, вихованню спортивного резерву та розвитку масової фізкультури і спорту. Фахівці в галузі фізичного виховання і спортсмени проходять підготовку в ряді навчальних закладів.  В Обухові склалася і діє розвинута спортивна база: стадіон з трибунами на 2060 місць, 2 футбольних поля, 9 спортивних залів, 2 плавальних басейни, 1 шаховий клуб, 20 спортивних майданчиків, 4 спортивних клуби.
   На міському спортивному комплексі ім..В.О.Мельника щороку проходять  турнір пам’яті В.Баннікова, чемпіонат Київської області з футболу, кубки та міський чемпіонат з футбол.
   В місті культивується 21 вид спорту, проводяться спортивні заходи серед дітей, юнаків, дорослих та ветеранів з різних видів спорту. Окрім маси інших змагань, обухівські учні приймають участь у військово-патроичній грі «Зірниця» та спартакіаді з допризовної  підготовки. Щорічно проводиться міська Спартакіада серед учнів середніх навчальних закладів. У місті збережені і проводяться такі популярні змагання, як «Шкіряний м'яч», проведення кубку міста з футболу, та ін.:
    В Обухові проводяться відкрита першість міста з залученням до змагань всіх секцій з єдиноборств, відкрита першість зі спортивного плавання пам’яті В.О.Мельника, відкрита першість міста з боксу, першість міста серед учнів загальноосвітніх шкіл з баскетболу,  першість міста з волейболу та міні-футболу серед трудових колективів тощо.  Жителі Обухова також мають можливість відвідати місцеві фітнес-клуби та оздоровчі центри, або записатися до спортивних секцій араші-карате, тхеквондо, кіокушинкай тощо.  Обухівські спортсмени при  підтримці виконавчого комітету беруть учать у чемпіонатах та  міжнародних турнірах з пауерліфтингу.
  Цікавими та масовими стали турніри з пляжного волейболу на міському пляжі. Відбуваються турніри серед учнів загальноосвітніх шкіл міста з настільного тенісу. Регулярними стали проведення першості з міні-футболу серед трудових колективів. В першості приймає участь 12 команд, а це – понад 160 учасників. Міська команда ФК «Обухів» приймає участь у чемпіонаті Київської області з футболу (перша ліга),  в сезоні 2014 року стала чемпіоном області.
   До Дня міста вже традиційно разом з  міською федерацією шахів відбуваються міжнародні інтернет-матчі, змагання з баскетболу, та кубок міста з футболу.
   Окремо проводяться змагання серед осіб з обмеженими фізичними можливостями (інвалідів) - з шашок до міжнародного жіночого Дня 8 березня, настільного тенісу, армреслінгу до Дня захисту дітей. Наші спортсмени-інваліди також беруть участь у обласній спартакіаді «Повір у себе». 
  Обухівський міський голова Олександр Левченко робить особливий акцент на розвиток спортивної інфраструктури міста. Так, у 2014 році розпочато роботи з капітального ремонту ДЮСШ і басейну СЗОШ №5. В найближчих планах передбачено будівництво футбольної спортивної школи.

Спортивні досягнення обухівців

 

Яценко Андрій - вільна боротьба

Семикін Іван, Кузьмін Данило - гребля на байдарках і каноє

 

 

Борута Олексій - вільна боротьба

 

взято з http://obukhiv.kiev.ua/

 

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама