ПРО ОСТАННІ ПОДІЇ У БАСКЕТБОЛЬНОМУ ЖИТТІ МІСТА УКРАЇНКА

Назад

Реконструкція спортивного комплексу в  Українці – подія значна, що впливає на все спортивне життя міста. Довелося переналаштовувати роботу секцій, переносити їх тренування у школи, ПТУ та спортзали міст Українки й Обухова. Доросла команда баскетболістів змушена їздити на тренування до Обухова по неділях, чого явно недостатньо. Приймати інші команди на своєму полі через ремонт немає можливості. Тому було прийняте рішення про участь об’єднаної команди міст Українки та Обухова під назвою «Єдність» у турнірі Корпоративної ліги асоціації аматорського баскетболу України (ААБУ). Тож зараз ми підводимо результати цих змагань. Наша команда за підсумками основного турніру вийшла в плей-офф з третього місця.

А 12 лютого 2017 року відбувся матч за бронзові нагороди «Корпоративної ліги» між командами «Єдність» і  «Luxoft»  Наша команда перемогла з рахунком 54-49 та завоювала бронзові нагороди.

Ця гра була дуже напруженою. Наша команда, яка стала найкращій захисною командою Корпоративної ліги ААБУ, показала цей свій головний козир у вирішальному поєдинку сезону. Завдяки злагодженим тактичним діям у захисті, нам вдалось переломити хід гри на свою користь і перемогти з рахунком 54-49 та завоювати бронзові медалі. Ми виграли боротьбу під щитом, переграли суперників по числу підборів і блок-шотів. Одна з баскетбольних заповідей говорить – “Хто виграє щит – виграє матч”. Найбільш виразно виглядали колективні дії команди у нападі, про що свідчать п’ятнадцять результативних передач проти дев’яти у суперника. Це заслуга наших розігруючих гравців Дениса Охрименка та Володимира Усенко. Звичайно, відзначимо результативність наших лідерів  Олександра Курилко, який набрав 15 очок за гру, та  Сергія Єльшова з 14 очками. Все це дало результат – перемогу.

Команда «Єдність» об’єднала найкращих баскетболістів Українки та Обухова. Вона потужна та досвідчена. До її складу ввійшли 15 спортсменів, серед  яких є кандидати у майстри спорту України. Безперечно, це дає  перевагу команді над суперниками в аспекті технічної та тактичної підготовки, і відтак, дозволяє ставити перед колективом найвищі завдання.

Вважаю, що команда «Єдність», робота, яку проводять тренери дитячого та юнацького баскетболу Іван Кирилюк та Денис Кайдаулов,   привносять істотних та вагомих результатів у справі пропаганди баскетболу, сприяє покращенню спортивного іміджу міст Українка і Обухів та закріплює за нашими містами позитивну репутацію в суспільстві. Хочу також звернути увагу на ведучу роль в розвитку спорту міста Українки нашого мера Павла Козирева. Зараз до цього руху приєднується колишній баскетболіст, наш депутат  Київської обласної ради Георгій Цагарешвілі.

 

Взято з http://ukrainka.org/

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама