Районний етап обласної новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»

Назад

  04 грудня  2017  року Обухівським районним центром творчості дітей та юнацтва в приміщенні Обухівського районного краєзнавчого музею  було проведено вже традиційний  районний  етап обласної новорічно-різдвяної виставки  «Новорічна композиція».

  Виставка проводилася з  метою   пропаганди  серед молоді бережливого ставлення до природи, розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді, формування практичних умінь та навичок учнів по виготовленню новорічно-різдвяних композицій

  У конкурсі  взяли участь 15 загальноосвітніх навчальних закладів та 1 позашкільний заклад Обухівського району  (Халеп’янська ЗОШ І-ІІ ст., Долинянський НВК, Жуківцівська ЗОШ І-ІІ ст., Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст., Старобезрадичівська ЗОШ І-ІІІ ст., Українська СЗОШ І-ІІІ ст. №2, Германівська гімназія, Українська СЗОШ І-ІІІ ст. №1, Красненська ЗОШ І-ІІ ст., Трипільська ЗОШ І-ІІІ ст., Великодмитровицька ЗОШ І-ІІІ ст., Копачівська ЗОШ І-ІІ ст., Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст., Витачівська ЗОШ І-ІІ ст., Маловільшанська ЗОШ І-ІІ ст., ОРЦТДЮ), які подали 91 виріб декоративно-прикладного мистецтва.

  Конкурс оцінювало журі:

  Голова журі:  Гайко Наталія Сергіївна – директор  ОРЦТДЮ;

  Члени журі:

  Пелих Лідія Тарасівна – виконуюча обов’язки  директора Обухівського районного краєзнавчого музею;

  Похиталюк Анастасія Сергіївна  – креативний директор творчої майстерні «Крамничка фантазій»;

  Шевченко Олександра Олександрівна –  методист  районного методичного кабінету відділу освіти Обухівської  районної державної адміністрації;

  Рудик Світалана Іванівна – керівник гуртка «Голочка» ОРЦТДЮ;

  Школьна Наталія Данилівна –  керівник гуртків «Світ прекрасного» та «Барвисті візерунки» ОРЦТДЮ;

  Секретар:

  Юнчик Вікторія Олександрівна – культорганізатор ОРЦТДЮ.

  Приємно зазначити, що рівень виставки та кількість поданих робіт значно підвищився. Цього року дуже складно було визначати роботи переможців, оскільки майже всі вироби вражали оригінальністю. За рішенням журі вироби–переможці  відзначені  не лише у 6-ти номінаціях, а й  за матеріалами виготовлення окремо (природні та штучні).

  За рішенням журі переможцями стали:

  Номінація «Стилізована ялинка»:

І місце – Клименко Ярослав, учень Підгірцівської  ЗОШ І-ІІІ ст., (робота –   «Альтернативна ялинка»);

І місце – Ян Марія, вихованка гуртка ОРЦТДЮ «Веселі барви», що працює  на  базі Маловільшанської ЗОШ І-ІІ ст. ( робота «Ялиночка – сюрприз»);

І місце – Остролуцька Софія, учениця  Долинянського НВК (робота – «Стилізована ялинка»);

ІІ місце – колективна робота учнів 11-го класу Германівської гімназії, (робота «Новорічна ялинка»);

ІІІ місце – Каленіченко Ірина, учениця Української СЗОШ І-ІІІ  ст. №1 (робота – «Білий янгол»);

ІІІ місце – Зінченко Іван, учень Германівської гімназії (робота – «Ялинка з ароматом кави»);

ІІІ місце – Мазур Роман, учень Жуківцівської ЗОШ І-ІІ ст.(робота – «Новорічна красуня»).

Номінація «Новорічний букет»:

І місце – не визначено

ІІ місце – не визначено

ІІІ місце – Повханич Евеліна, учениця Красненської ЗОШ І-ІІ ст. (робота – «Трояндовий букет»).

Номінація «Новорічна композиція»:

І місце – Щуренко Дмитро, учень Витачівської ЗОШ І-ІІ ст. (робота – «За новорічним столом»);

І місце – Хоменко Юлія, вихованка гуртка ОРЦТДЮ «Веселкові барви», що працює на базі Маловільшанської ЗОШ І-ІІ ст. (робота – «Новорічний песик»);

ІІ місце – Львовський Євген, учень Підгірцівської ЗОШ І-ІІІ ст. (робота –  «Новорічні пустуни»);

ІІ місце – Шиян Олександра, учениця Української СЗОШ І-ІІІ ст. №2 (робота – «Сюжетна композиція»);

ІІ місце – колективна робота учнів Старобезрадичівської ЗОШ І-ІІІ ст. (робота – «Парад ялинкових красунь»);

ІІІ місце – Лисенко Магдалена, учениця Старобезрадичівської ЗОШ І-ІІІ ст. (робота – «Казкова сова»).

Номінація «Новорічний вінок»:

І місце – колективна робота вихованців гуртка ОРЦТДЮ «Веселка», що працює на базі Германівської гімназії (робота –  «Вінок»);

І місце – колективна робота учнів 10-го класу Германівськохї гімназії (робота – «Різдвяний віночок»);

ІІ місце – Лисенко Магдаленна, учениця Старобезрадичівської ЗОШ І-ІІІ ст.(робота –  «Триптих»);

ІІ місце – Дегтяр Марія, учениця Підгірцівської ЗОШ І-ІІІ ст. (робота – «Новорічнний вінок»);

ІІІ місце – Миколенко Надія, учениця Української СЗОШ І-ІІІ ст. №2 (робота – «Новорічний вінок»);

ІІІ місце – колективна робота вихованців гуртка «Гончарики» ОРЦТДЮ ,що працює на базі Трипільської ЗОШ І-ІІІ ст. (робота – «Новорічний вінок»).

Номінація «Новорічний подарунок»:

І місце – колективна робота вихованців гуртка «Веселка» ОРЦТДЮ, що працює на базі Германівської гімназії (робота – «Чобіток»);

І місце – Веремієнко Назар, учень  Семенівської ЗОШ І-ІІІ ст. (робота – «Новорічний подарунок»);

ІІ місце– Ковба Марія, учениця Старобезрадичівської ЗОШ І-ІІІ ст. (робота – «Дерево бажань»);

ІІІ місце – Шлапак Вікторія, Тищенко Вікторія, вихованки гуртка ОРЦТДЮ «Петриківський розпис», що працює на базі Великодмитровицької ЗОШ І-ІІІ ст. (робота – «Новорічна композиція»);

ІІІ  місце- колективна робота вихованців гуртка ОРЦТДЮ «Гончарики»,що працює на базі Трипільської ЗОШ І-ІІІ ст. (робота – «Гномики на зірках»).

Номінація «Новорічна картина чи колаж»:

І місце – Горбаченко Марина,учениця Старобезрадичівської ЗОШ І-ІІІ ст. (робота – «Різдвяний вертеп»);

ІІ місце– Марусій Тимофій та Марусій Матвій, учні Германівської гімназії( робота – «Наш друг – Сніговик»);

ІІ місце – вихованка гуртка ОРЦТДЮ «Петриківський розпис»,що працює на базі  Великодмитровицької ЗОШ І-ІІІ ст. (робота –  «Новорічна картина»);

ІІІ місце –колективна робота учнів 7-го класу Германівської гімназії (робота – «В очікуванні дива»);

ІІІ місце – колективна робота учнів 9-го класу Халеп’янської ЗОШ І-ІІ ст. (робота – «Новорічна картина»);

ІІІ місце – Гиренко Кароліна, вихованка гуртка ОРЦТДЮ «Петриківський розпис», що працює на базі Великодмитровицької ЗОШ І-ІІІ ст. (робота – «Новорічна картина»)

Грамоти:

Шахназарова Софія, учениця Красненської ЗОШ І-ІІ ст. (робота –  «Різдвяна зірка») –  номінація – «За збереження національних традицій»;

Бузанова Катерина, учениця Української СЗОШ І-ІІІ ст. №2 (робота –  «Новорічнний колаж») –  номінація – «За креативність»

  Переможців буде нагороджено грамотами. Декілька робіт буде подано на обласний етап виставки конкурсу «Новорічна композиція» в КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» м. Біла Церква до 10 грудня 2017 року.

  Висловлюємо щиру подяку працівникам краєзнавчого музею за надання приміщення та допомогу у оформленні виставки! Вдячні членам журі за нелегку роботу по оцінюванню  виставки! Щиро дякуємо юним талантам та їх педагогам  за творчість та креативність!

Джерело Обухівська РДА

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама