ПРО «ВЕСЕЛІ СТАРТИ», ЯКІ ВІДБУЛИСЬ В УКРАЇНСЬКІЙ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №1

Назад

  З метою заохочування школярів до систематичного фізичного самовдосконалення, сприяння утвердженню пріоритетів ведення здорового способу життя, розвитку рухових якостей, почуття колективізму, дружби та взаємодопомоги 24 лютого в Українській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 було проведено спортивний захід «Веселі старти» для 9х класів.

  До складу команд входило по 5 хлопців та 5 дівчат. Суддями були вчителі фізкультури Литовченко М.М. , Ковіка В.П. їм допомагали учениці 10 –А класу.

  До програми змагань входило виконання учнями силових вправ, участь команд в естафетах та рухливих іграх («Передав-сідай», естафеті з атакою кільця, підтягуванні, біг зі скакалкою, «Спартанці», «Швидкі листочки», «Переправа м'ячів», «Дід Мазай і зайці»), перетягуванні линви. Під час конкурсів кожен учасник мав змогу проявити себе та попрацювати у команді заради спільної перемоги. Боротьба виявилася дійсно гострою, і зовсім нелегко було вибороти призове місце в цих змаганнях.

  У командному заліку за найбільшою сумою набраних командою очок в усіх видах програми перемогли учні 9-А класу. Вітаємо переможців!

 

Взято з http://obukhovrda.gov.ua/

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама