ДИВА РОЗРАХУНКІВ МАЙБУТНІХ ЗАКУПІВЕЛЬ ВІД ВИКОНКОМУ М.УКРАІНКА

Назад

"Трипільський край вирішив проаналізувати проект рішення 22 сесії 7 скликання "Про внесення змін до рішення 18 сесії Української міської ради VII скликання від 7.12.2016 р. про затвердження міської програми розвитку соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури в м. Українка на 2017 рік" і ось, що ми побачили:
1. Капітальний ремонт ВАЗ 2112 - 75 000 грн!!! 
 Коментар: Не беремося судити в якому стані це авто та скільки коштуватиме її ремонт. Задаємо просте питання... Чи варто витрачати такі кошти на ВАЗ? Хотілося б почути відповідь від виконкому.
2. Розробка проектної документації на виконання робіт по капітальному ремонту глядацької зали ПК "Енергетик" - 2 300 000 грн!!! 
Коментар: Якщо проектні роботи коштують 2,3 млн. грн., то скільки ж будуть коштувати ремонтні роботи? Чи потягне бюджет міста такі витрати? Сподіваємось, в проекті рішення помилка. Можливо 2,3 млн. передбачені на проект і на ремонт? Тоді необхідно виправити помилку в проекті рішення...
3. Розробка проекту та виконання робіт по капітальному ремонту частини фасаду з його утепленням будівлі залу боротьби по вул. Юності,16 в м. Українка - 350 000!!!
Коментар: У залі боротьби встановлені металопластикові вікна. Площа фасаду, де передбачається утеплення та оздобленням незначна. Навряд це може коштувати 350 000 грн.
4. Розробка проектної документації на реконструкцію міської бані за адресою вул. Юності,14 в м. Українка - 300 000 грн.
Коментар: Під що саме передбачається використання даної будівлі? Невже в місті знов запрацює муніципальна баня? Хотілося б почути відповідь від депутатів або виконкому. 
5. Розробка проектної документації на заміну вікон на металопластикові конструкції в будівлі ЗОШ №2 в м. Українка - 35 000 грн!!!
Коментар: Чи обов'язково на даний вид робіт розробляти проектну документацію, яка коштуватиме декілька вікон? Чому б на цей вид робіт не провести тендер у системі ПРОЗОРРО, на підставі технічного завдання та не визначити переможця,який запропонує найвигіднішу пропозицію? Хотілося б почути відповідь на це запитання від депутатів або виконкому."

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама