Про госпітальні округи

Назад

"У нашій державі почала впроваджуватися медична реформа. У зв'язку з цим з'явилося багато запитань та створилося чимало міфів. Наступна інформація, сподіваюся, стане в нагоді для всіх.

ПРИНЦИПИ ФОРМУВАННЯ ГОСПІТАЛЬНОГО ОКРУГУ

• до складу госпітального округу повинно входити не менше однієї багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування першого та/або другого рівня та інші заклади охорони здоров’я, оснащення і компетенції яких визначатимуть норми МОЗ.

• адміністративним центром госпітального округу 
визначається населений пункт, як правило, місто з населенням понад 40 тис. осіб, в якому розміщена багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування другого рівня.

• зона обслуговування госпітального округу визначається своєчасністю доїзду до багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування, що не повинен перевищувати 60 хвилин, та бути еквівалентна радіусу зони обслуговування 60 км.

• багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування 1-го рівня має обслуговувати не менше 120 тис осіб, а 2-го рівня – не менше 200 тис осіб.

• місцева влада формуватиме округи самостійно, керуючись потребами мешканців, необхідністю облаштувати дороги й приміщення тощо." повідомив Олександр Левченко на своїй сторінці у Facebook.

 

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама