ПРОФІЛАКТИЧНІ ЗАХОДИ В УКРАЇНЦІ ПРОВЕЛИ РЯТУВАЛЬНИКИ

Назад

  Рейдові перевірки з метою запобігання пожежам у проводять рятувальники, аби запобігти виненненню пожеж.  27 лютого працівниками Обухівського районного сектору разом з представниками ГУ ДСНС України у Київській області проведено профілактичне відпрацювання багатоквартирних житлових будинків по Дніпровському проспекту міста Українка. Під час заходу особливу увагу рятувальники приділили самотнім пенсіонерам, інвалідам та непрацюючим громадянам.

  Спілкуючись з господарями, працівники ДСНС розповіли про ситуацію з пожежами та іншими надзвичайними подіями, які виникали в районі з початку поточного року. Під час проведення масово-роз’яснювальної роботи мешканцям квартир було вручено застерігаючі листівки на відповідну тематику.

  Скориставшись нагодою, рятувальники нагадали громадянам і правила поводження у випадку виявлення невідомого предмету або застарілого боєприпасу. Під час рейду жителі Українки дослухалися до порад фахівців, а це вже є однією з передумов того, що опалювальний період мине без надзвичайних подій.

 

Взято з http://ukrainka.org

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама