СВЯТО СПОРТУ ТА ЗДОРОВ’Я

Назад

  Здоровому способу життя та спорту приділяється багато уваги у нашому місті. Любов до спорту прививають наймолодшим українчанам і педагоги – і у садочках, і в школах.

  Нещодавно свято здоров’я «Веселі страти» пройшло в Українській  ЗОШ №1. Подібні заходи тут проводяться доволі часто, і спрямовані на те, аби виховувати любов учнів до спорту, розвивати увагу, організованість і вміння долати труднощі.

  Вчитель фізичного виховання ЗОШ №1 Микола Литовченко підготував для вихованців дев’ятих класів непрості, але цікаві завдання – це і закидання м’яча у кільце, і переправа м’ячів, і стрибки на скакалці, ы перетягування линви, і навіть відправлення листа за допомогою повітря. «Згідно з календарем ми проводимо веселі старти по програмі «баскетбол», тож сьогоднішні естафети спрямовані саме на тему баскетболу. Усього – 10 естафет, спрямованих на координацію руху, влучність і спритність», – говорить вчитель фізкультури Микола Литовченко. По закінченню змагань на переможців чекали грамоти і солодкий приз, а головне – купа позитивних емоцій та бадьорого настрою на весь день.

Взято з http://ukrainka.org

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама