В ОБУХОВІ ОБЛАШТОВАНО ВІДДІЛЕННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ ДОПОМОГИ

Назад

 "Як я вже неодноразово повідомляв у своїх дописах, з січня цього року в Обухові було створено Комунальний заклад Обухівської міської ради міський центр первинної медико-санітарної допомоги. В складі даного центру відкрито і облаштовано відділення невідкладної допомоги.

 На 19 сесії Обухівської міської ради сьомого скликання, яка відбулася 28 лютого, було затверджено головного лікаря цього центру - Фетисенко Оксану Олегівну.

 А вже 1 березня я запросив на зустріч колектив медичних працівників, на якій і представив затверджену особу головного лікаря. Тісно поспілкувавшись з колективом, ми окреслили важливі моменти співпраці.

 Хочеться щоб жителі міста не відчули якогось погіршення, користуючись медичними послугами. Ми працюємо в цьому напрямку. Вже придбано медичні меблі і обладнання, в тому числі обладнання для кабінету щеплень, 6 холодильників для зберігання вакцини, 6 електрокардіографів та вироби медичного призначення на загальну суму 450 500 грн. Для відділення невідкладної допомоги закуплено чотири автомобілі на загальну суму 1 800 000 грн.

 Наступний етап у цій важливій справі – це покращення і вдосконалення роботи міського центру первинної медико-санітарної допомоги." повідомив на своїй сторінці у Facebook Олександр Левченко

 

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама