В РАМКАХ ВІДЗНАЧЕННЯ 85-РІЧЧЯ УТВОРЕННЯ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Назад

  03 березня 2017 року мешканка с.Красне, ветеран праці, учасник війни Яроцька Ольга Романівна святкує свій ювілей. День народження ювілярки співпав з відзначенням 85-річчя утворення Київської області. З привітаннями прийшли директор Обухівського районного терцентру Рохманюк О.О. та завідувач відділення соціальної допомоги вдома Яценко Т.В., які вручили іменинниці диплом «Довгожителя».

  Радість та журба охоплює серце від спогадів нашої іменинниці. Зі сльозами на очах згадувала Ольга Романівна прожиті літа. На її долю із самого малечку випало чимало страждань: пройшла шлях голоду та війни, підіймала з руїн село в післявоєнний час. Під час війни допомагала медсестрам санчастини, яка була розташована у сільській школі. Ще дитиною залишилась без батька і все життя доводилось розраховувати на власні сили. Має Ольга Романівна за плечима немалий стаж роботи – 35 років пропрацювала в місцевому колгоспі, дитячому садочку, городній бригаді, була в передовиках, за що гордо носить звання ветерана праці, нагороджена медаллю «Ветеран праці».

  Своїм життям вона доводить, що нічого неможливого немає і в свої роки порається по господарсту самостійно, хоч пересувається на інвалідному візку.

  Ольга Романівна своїм прикладом надихає молоде покоління не цуратися праці, любити і поважати те, що маєш, пам’ятати про своє коріння.

 

Взято з http://obukhovrda.gov.ua

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама