ФЕСТИВАЛЬ ПОКОЛІННЯ Z

Назад

У неділю, 26-го лютого учні навчальних закладів району взяли участь у фестивалі покоління Z, який проходив у РЦКіД за підтримки голови Обухівської РДА Олександра Туренка та Обухівського міського голови Олександра Левченка. Головним організатором фестивалю виступила Фабрика Реклами і Піару.

Фестиваль слугує не тільки платформою для реалізації творчого потенціалу, економічної та комунікативної грамотності підростаючого покоління, а й має на меті розповісти батькам, як зрозуміти своїх дітей і чому заборонено відштовхувати їх від діджитал-прогресу!

Серед іншого під час цього заходу підлітки грали в бізнес-гру CASH-FLOW, барли участь в Лабораторії креативу, яка працювала в декількох блоках різних «продвинутих» майтер-класів, де відбувались бесіди з представниками телевізійного світу – креативним директором, режисером і власником продакшну, тестування з психологами, та отримання знань з сучасного графічного дизайну.

Фабрика Реклами і Піару ділилася власним досвідом і запронувала зазирнути на свою кухню. Для цього були запрошені спеціальні гості, які видали секрети креативу за лаштунками найретинговіших телевізійних передач і проектів країни, а також відбулась презентація клубу сучасних профільних знань ««Teenager School».

Бажаючі взяли участь у майстер-класі з приготування корисної і смачної їжі, безалкогольних пуншів або глінтвейнів, який проводив ресторан «Золотий Фазан». Фестиваль на кожній локації пропонував приєднатися до майстер-класів з хіп-хопу від Андрія Черемисіна, до запальних зумбаїстів на чолі з Олександрою Нестеровою та «Жити, танцюючи» разом зі спортивними дівчатками клубу «Fit Curves».

Оскільки червоною сюжетною смужкою крізь фестиваль проходила ідея креативу, організатори запросили до участі й переможця міжнародного конкурсу з нігтьової естетики Олесю Галстян, а також улюбленого творця на холстах Інесу Радоліцьку (арт-студія «Picasso»). Цього разу вона пропонувала пофантазувати за допомогою акрилу та пензликів. Через деякий час весь РЦКіД заполонили дитячі творіння, і це було дуже видовищно! В цьому ж секторі відбулися міні-класи з робототехніки і разом з розумниками Фіксиками стартував інтерактивний квест від клубу сімейного розвитку «Родинне коло». І саме вони запропонували всім охочим юним експериментаторам покреативити і похімічити у веселій лабораторії. Не відходили протягом всього фесту бажаючі прокатнутися на гіробордах, покерувати дронами та помалювати 3D-маркерами біля локації магазину «Фокстрот».
Загалом захід видався яскравим, видовищним і головне захоплюючим для його учасників.

 

Взято з http://obukhovrda.gov.ua

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама