Рибалки в останні дні зимової риболовлі поспішають на лід, незважаючи на попередження МНС

Назад

  Рибалки поспішають схопити останні дні поки ще зимової риболовлі. Не зупиняє їх ні рано настало в цьому році потепління, ні підталий лід. Причому в одну і ту ж воду падати багато примудряються двічі, а то і більше.Часом, щоб виручити горе-рибалок, доводиться розгортати цілі рятувальні операції. Тому у МНС зараз гаряча пора: час проводити весняну профілактику.
   "Товариші рибалки. Перебувати на льоду небезпечно, він швидко тане під весняним сонцем!" - Співробітники Обухівського районного сектору ДСНС України під час проведення рейдів намагаються докричатися до рибалок, які облюбували ставки в місті та Обухівському районі. Тут зараз небезпечніше за все. Зверху лід ще виглядає достатньою міцним, але на підводних зйомках добре видно, наскільки він зруйнований. Крижина з рибалками може відколотися в будь-який момент, вона з усіх боків підмита водою. Тут проходить тепла течія, і лід ось-ось почне стрімко танути. Врятуватися в такій ситуації дуже складно. 
   Кілька днів тому рятувальникам вже довелося рятувати пятьох рибалок які відкололися на льодині, яка попливла за течією на р. Дніпро. Але кожен рибалка впевнений, що саме з ним нічого такого не трапиться. При цьому кожну весну тільки на водоймах Обухівського району гинуть десятки людей. Кількість тих, кого доводиться рятувати, в масштабах країни вимірюється тисячами.

Взято з http://obukhiv.kiev.ua

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама