Звернення Головного управління до мешканців Київської області

Назад

 Рятувальники звертаються до всіх мешканців області з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки. Не спалювати сміття та рослинні залишки, не провокувати виникненню масштабних пожеж. Не забруднювати повітря, берегти власне життя та здоров’я! Вогняна стихія не лише поглинає все живе на своєму шляху. Шкоди від спалювання сухої трави, листя та інших рослинних залишків різностороння, адже має багато негативних наслідків. На превеликий жаль, люди рідко надають цьому ваги.

 Лише впродовж доби у Київській області було зареєстровано 15 випадків загорання трави на загальній площі більше 12 га.

 Дуже часто спалення сміття переростає у великомасштабні пожежі. Швидкість поширення вогню надзвичайно висока, тому ліквідувати такі пожежі на відкритих територіях дуже важко. Також, особливо небезпечним є спалювання сухої трави на полях, через які проходять високовольтні лінії електропередач, поблизу лісових масивів. У населених пунктах спалення сухої трави на присадибних ділянках може перерости у неконтрольоване горіння. Це загрожує знищенням будівель і споруд житлового сектору. Крім того, погіршення видимості на автодорогах через дим від таких багать може стати причиною дорожньо-транспортних пригод.

 Працівники ДСНС наполегливо просять мешканців області не створювати небезпеку пожеж в районах. Дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки для збереження свого здоров’я та навколишнього середовища.

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама