У Київоблраді хочуть дозволити намив піску компанії мера Українки

Назад

У порядку денному засідання 12 сесії Київоблради, яка відбудеться 16 березня, ухвалюватимуть рішення про надання права видобутку піску ТОВ "Дніпровські піски" в акваторії Дніпра

Про це повідомляє "Моя Київщина".

Так, згідно з проектом рішення передбачається «надати Товариству з обмеженою відповідальністю «ДНІПРОВСЬКІ ПІСКИ» (код ЄДРПОУ 39755966) гірничий відвід площею 164,17 га для розробки Стайківського родовища піску, що розташоване в руслі р. Дніпро, в північній частині акваторії Канівського водосховища, навпроти с. Стайки Кагарлицького району Київської області, на строк дії спеціального дозволу на користування надрами".

Зазначимо, що кінцевим бенефеціаром цієї компанії є Віталій Ільїн – колишній директор "Київського річкового порту". А також екс-директор скандально відомого ТОВ "Дніпро-надра".

Про керівництво Ільїна на посаді директор "Дніпро-надра" пафосно розповідає сайт міста Українки: "Колектив ТОВ "ДНІПРО-НАДРА" – це висококваліфіковані фахівці з вищою освітою. Основним власником Товариства є Віталій Віталійович Ільїн, який у ми­нулому, з березня 2005 року по жовтень 2008 року, очолю­вав ВАТ "Київський річковий порт". Саме за часів керівництва Віталія Віталійовича Київський річковий порт був виведений з економічної кризи та у подаль­шому (до 2009 року) був при­бутковим підприємством. Тоді й розпочалася плідна співпраця з Української міською радою. Як повідомляє Віталій Віталійович, до 30% бюджету міста Українки, який на той час складав близько 9 мільйонів гривень, надходило протягом 2005-2008 років саме від Київського річкового порту. Подальша співпраця пана Ільїна із владою міста продовжилася і тоді, коли Віталій Віталійович створив ТОВ "Дніпро-Надра". На сьогодні товариство є при­бутковим".

У 2016 році ТОВ "ДНІПРО-НАДРА" фігурувала у скандалах з незаконним намиванням піску. У зв'язках з даною компанією звинувачували мера Українки Козирєва.

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама