ЗАМІСТЬ НОВОГО МЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ БУДЕ ЧЕРГОВА БАГАТОПОВЕРХІВКА?

Назад

 В м.Украінка громада потребує якісних медичних послуг, але влада міста, на чолі із Павлом Козирєвим, роздає землі лише забудовникам.

 "Вчора, 09 березня 2017р на засіданні 22 сесії УМР VII скликання розглядалось питання медичної реформи.

 Голова Обухівської райдержадміністрації Олександр Туренко, підняв важливе питання, щодо планів побудувати на території української районної лікарні діагностичний центр. Але при цьому наголосив, що території під цей діагностичний центр немає, тому що в свій час УМР приймала рішення по передачу в оренду забудовнику земельної ділянки площею у 2,7 га під багатоповерхову забудову.
Нагадаю, це питання було мною піднято у 2016р, але на превеликий жаль, станом на сьогодні відповідна комісія це питання ще не розглядала.

 Коротко про можливі порушення!
1. Виділення зем.ділянки суперечить чинному генплану
2. Містобудівне обгрунтування забудови території затверджено рішенням виконкому, хоча це виключні повноваження міської ради
3. Громадських слухань проведено не було.

 Вчора після такої заяви, після сесії до мене підходили мешканці і вони вважають, що такий центр набагато важливіший для громади, ніж чергова багатоповерхівка. Можливо треба переглянути питання і частину території, яка безпосередньо межує з будівлею лікарні, все ж таки вилучити для суспільних потреб? 
Які Ваші думки?" повідомив  Олексій Шевченко на своїй сторінці у Facebook

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама