РІЗДВЯНІ СВЯТА В ТРИПІЛЬСЬКІЙ ШКОЛІ-ІНТЕРНАТІ ПРОДОВЖУЮТЬСЯ

Назад

Одними з світлих веселих добрих свят – є новорічно-різдвяні. В нашій Трипільській родині-школі вони проходять з 22 грудня минулого року і до сьогодні.

Діти сміються: «Ялинку не можемо роздягти уже, бо їдуть наші друзі-гості кожен день».

Ось і 20 січня до Трипільської школи-інтернату завітали Садовський Руслан Миколайович заступник голови Обухівської районної державної адміністрації, Шушаков Костянтин Олександрович голова Обухівської районної ради та начальник служби у справах дітей та сім’ї Обухівської районної державної адміністрації Інкіна Оксана Олександрівна.

Під ялинкою в чудовій актовій залі відбулася ця зустріч з піснями, подарунками, сміхом і радістю дітей та дорослих.

Бо вихованці нашої школи зустрічаються з гостями ( а їх, наших постійних друзів, дуже багато) завжди, як зі своїми близькими. Як у родині проходять ці зустрічі.

А подарунків привезли смачних і цікавих багато. Чого тільки коштує пряник-конструктор. І збирати пряникову хатинку цікаво і непросто. А їсти його потім смачно.

21 січня до нас приїхали з різдвяною виставою і подарунками-посилками від дітей Німеччини наші друзі з благодійного фонду «Біблійна місія».

З великим задоволенням наші вихованці та діти, які приїхали з різдв’яною виставою, разом проводили вікторини, ігри. Разом співали, танцювали.

А основне: радість свята, любові, тепла і добра винесли із актового залу діти разом з великою кількістю подарунків.

Посіяти добро – зібрати його потім. Родина – це коли всі разом дружно, піклуючись одне про одного, проводять і будні і свята.

Такий принцип життя Трипільської школи-інтернату.

DSCN0047 DSCN0051

DSCN0055 DSCN0059

 взято http://obukhovrda.gov.ua/

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама