ОБУХІВСЬКІ АКТИВІСТИ СТВОРИЛИ НОВУ ГРОМАДСЬКУ ОРГАНІЗАЦІЮ

Назад

12 грудня 2016 року, реєстраційною службою Головного територіального управління юстиції у Київській області зареєстровано громадську організацію «ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ ГРОМАД”, що вестиме свою діяльність на території нашого міста та району.

За її інформацією “головною метою Організації є захист та поновлення порушених прав та інтересів населення; пропагування та розповсюдження ідей духовного відродження української нації; організація та проведення соціальних, фінансових, психологічних, спортивних, виховних та культурно-освітніх заходів; підтримка та розвиток інноваційних ідей громадян України; сприяння органам державної влади та місцевого самоврядування в побудові громадянського суспільства та взаємодії з громадськістю”.

Основними напрямками діяльності Організації є:

4234256666433421

– захист законних конституційних, цивільних, політичних, соціальних, економічних, національно-культурних та інших прав, інтересів та свобод фізичних та юридичних осіб;

– участь у формуванні демократичного, правового, громадянського суспільства;

– відстоювання інтересів громад, у тому числі в сфері представництва в органах влади та органах місцевого самоврядування;

– сприяння вільному і всебічному розвитку особистості;

– організація зборів, семінарів, змагань, зльотів, конференцій для виконання цілей та завдань громадської організації;

Ідея створення громадської організації виношувалась більше двох років. І нарешті – ми її створили! – відзначили активісти.

Вони переконані, що, “коли в країна реформується, зокрема, в частині децентралізації влади (об’єднання громад) необхідно об’єднуватися задля спільної мети”.

- Зокрема, це стосується і співробітництва з органами державної та місцевої влади та сприяння розвитку підприємництва, – розповіли вони.

На установчих зборах засновників, головою правління обрано І.А.Сухіх.

 

Офіс організації знаходиться за адресою: м. Обухів, вул. Київська, 132/2.

взято з http://obukhovrda.gov.ua/

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама