МЕТОД ПРОЕКТІВ ДЛЯ МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ

Назад

 Сучасні педагогічні технології передбачають новий підхід до навчання, виховання та формування особистості учня. Традиційна система освіти недостатньо орієнтована на індивідуальність учня, тому необхідний пошук нових форм та методів.

 Метод проектів у наш час вважається технологією ХХІ століття, адже дає змогу ефективно формувати в учнів ключові компетентності: вміння вчитися, загальнокультурну, громадянську, соціальну; дає можливість залучати до науково-дослідної та пошукової діяльності, створювати додаткову мотивацію до навчання, а також вже у ранньому віці найбільш повно визначати та розвивати інтелектуальні та творчі здібності дитини.

 Вчитель молодших класів ЗОШ № 2 Кременчуцька Людмила Миколаївна ( м. Українка) досить часто використовує його в роботі. Її вихованці, учні 3Б класу, з задоволенням працюють в проектах, на їх рахунку ігрові, творчі, інформаційні та дослідницькі проекти. Кожна презентація –  це маленька вистава, яку натхненно презентують діти: розповідають про однокласників, життя класу,  демонструють фотографії та плакати. А іншими словами – вчаться творчо проявляти власну індивідуальність.

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама