АНГЛОМОВНИЙ «ЕРУДИТ» В УКРАЇНСЬКІЙ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2

Назад

 Як повідомляє Обухівська РДА9 березня в Українській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбувся брейн-ринг «Ерудит», організований учителем англійської мови Краєвим Володимиром Кузьмовичем.

 Грали команди сьомих класів. У напруженій боротьбі перемогу здобула команда 7-Б класу (класний керівник Краєвий В. К.), ІІ місце виборов 7-В (класний керівник Шлома Н. І.), ІІІ місце дісталось 7-А (класний керівник Літковська В. В.)

 Учасники заходу не лише вільно розмовляли англійською мовою, а й продемонстрували високі інтелектуальні здібності, кмітливість та чудові знання з різних предметів. У номінації «Культура» перемогу виборов Хайрулін Дмитрій, найкращі результати в номінації «Музика» в Дубінської Анастасії, найпереконливішим у номінації «Географія» був Бугайов Дмитро, а Демиденко Іван дав найбільше правильних відповідей аж у двох номінаціях «Видатні люди» та «Спорт». 

 Окремо треба сказати про ведучу брейн-рингу, ученицю 11 класу Сьомку Владиславу. Відмінниця та активістка, переможниця багатьох районних конкурсів та предметних олімпіад, небайдужа, щира та весела Владислава створила незабутню атмосферу доброзичливості, завзяття та оптимізму. 

 Саме такі шкільні заходи закріплюють та поглиблюють набуті знання, розвивають уміння логічно мислити, швидко реагувати на запитання, прищеплюють учням зацікавленість до навчання, розвивають пізнавальні інтереси.

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама