ДОРОГУ, ЩО ОБ’ЄДНАЄ УКРАЇНКУ ТА ОБУХІВ, БУДУТЬ РЕМОНТУВАТИ СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ ДВОХ ГРОМАД

Назад

 Дорога  Обухів-Українка-Трипілля, яка поєднує два міста, потребує ремонту – це не секрет ні для кого з автомобілістів, кому доводилося хоч раз по ній проїхати. На жаль, доріг у подібному стані – в області, мабуть, більшість, і питання ремонту переходять у питання фінансування…

 У такому випадку,  слушна думка – об’єднати зусилля з сусідами, які теж зацікавлені користуватися дорогою з якісним покриттям. Рішення про співробітництво двох громад – Українки та Обухова, з метою розроблення документації і наступного ремонту дороги «Українка-Обухів», підтримали депутати на черговому засіданні сесії.

 «Ми втомилися чекати, коли район почне щось робити, і хочемо силами двох успішних міст віреконструювати дорогу, яка нас об’єднує. І маємо надію, що цей процес буде швидшим, аніж з плютівською дорогою, оскільки ми не будемо зв’язані з державним бюджетом і самостійно почнемо розробку проектно-кошторисної документації,» – прокоментувала ситуацію депутат міської ради від Опозиційного блоку Валентина Лахтадир.

 

 

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама