Оточення Святаша розіграло 2 мільйона на санітарні Chevrolet для Обухівської міськради

Назад

 Комунальний заклад Обухівської міської ради "Обухівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" придбав чотири автомобілі через систему "Прозорро", але учасниками тендеру, імовірно, були підставні компанії

 Про це повідомляє "Моя Київщина

 Комунальний заклад Обухівської міської ради "Обухівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" 10 березня за результатами тендеру замовив ТОВ "Радіал-Україна" автомобілі  підвищеної прохідності за 1,80 млн грн. Про це повідомляється в системі "Прозорро".

 Фірма поставить чотири повнопривідні медико-санітарні автомобілі  Chevrolet NIVA в модифікації АС-S-2123 СМД по 450 тис грн. Авто матиме бензиновий двигун об’ємом 1,69, кондиціонер, обігрів ніг задніх пасажирів, подушки безпеки водія і переднього пасажира, антиблокувальну систему.

 Єдиним конкурентом "Радіал-Україна"  було ІП "АІС-Полтава". Під час аукціону фірми не знижували вартість своїх пропозицій. "АІС-Полтава" запропонувала 4 автомобіля на 4,8 тис грн дорожче. Очікувана вартість склала 2 млн грн.

 Засновником київської фірми "Радіал-Україна" є ТОВ "Гармонія" харків’янина Владислава Кулікова. "Гармонія" прописана в Києві по пров. Балтійському, 20 разом із ТОВ "Група компаній "АІС". Останнє пов’язане з нардепом Дмитром Святашем (раніше – Партія регіонів, зараз – "Відродження") та екс-нардепом від Партії регіонів Василем Поляковим. Куліков раніше керував ПІІ "Автоінвестстрой-Брок" та ТОВ "АІС-Моторс" з тієї ж групи.

 Іноземне підприємство "АІС-Полтава" зареєстроване на Сергія Труша і Андрія Цюрупу. Останній балотувався на місцевих виборах до Полтавської обласної ради від партії "Сила людей" в якості менеджера "АІС-Полтава".

 Директором "АІС-Полтава" значиться Вадим Вашак. Він був директором ПІІ "Автомобільне товариство "Автоінвестстрой-Полтава", бенефіціаром якого є Олег Шаблатович. Це бізнес-партнер дружини Святаша, Лариси.

 У минулому році "Радіал-Україна"  та "АІС-Полтава" розіграли між собою 2,99 млн грн на 9 спеціалізованих санітарних автомобілів Chevrolet NIVA для департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради.

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама