Пожежа під Києвом досягла розміру кількох сіл

Назад

 Розгорілася масштабна пожежа під Києвом. Площа горіння досягає розміру декількох сіл.

 Стало відомо про нову надзвичайну подію. Пожежа під Києвом розгорілася в районі кількох сіл Підгірці, Гвоздів, Іванковичі і Велика Бугаївка. У разі ще більше загоряння мешканці елітних селищ можуть залишитися без електрики.

 У цьому місці проходить газопровід і знаходиться високовольтна лінія електропередач, пошкодження якої призведе до того, що знеструмленими залишаться кілька сіл, в тому числі і елітні котеджні містечка.

 Над місцем події літає вертоліт, але ніяких заходів щодо гасіння пожежі на даний момент жодна зі спеціалізованих служб не проводить.

 Густа пелена смогу огорнула трасу, попіл летить на транспорт, заважаючи огляду і ускладнює видимість на дорозі.

 У той же час, у Державній службі з надзвичайних ситуацій відзначили, що причини займання поки невідомі. Спеціальні служби будуть проводити розслідування. За словами чергового, сам полігон не горить. Горить трава навколо полігону. Сказали, що на місце події виїхали пожежники.

 У той же час, жителям селищ, які телефонували на гарячу лінію пожежної служби 101, відповіли, що пожежні розрахунки ще не виїхали.

 Ситуація ускладнюється ще тим, що пожежа сталася на кордоні Обухівського та Васильківського районів і пожежні служби не можуть поділити обов'язки. В Обухові кажуть дзвонити у Васильків, в свою чергу, останні направляють в Обухів.

 Полум'я дуже швидко поширюється, в декількох сотнях метрів від місця події знаходиться АЗС.

 

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама