Уряд продовжив ще на місяць надзвичайні заходи в енергетиці

Назад

 "Надзвичайні заходи в енергетиці продовжено ще на місяць. Як ця ситуація вплине на роботу Трипільської ТЕС достеменно невідомо. Нагадуємо, що про можливу зупинку Трипільської ТЕС у травні інформував заступник директора підприємства Михайло Міщенко. На сьогодні Трипільська ТЕС є єдиним для міста джерелом подачі тепла. Яким буде наступний опалювальний сезон, прогнозувати не береться ніхто, адже перспективи подальшої роботи станції досі не визначені.

 Міський голова у свою чергу запропонував направити офіційне звернення до губернатора Київщини з проханням на рівні області надати допомогу у вирішенні двох стратегічних питань: взяти під особистий контроль питання опалювального сезону 2017-18 в Українці та зібрати робочу групу, аби визначити подальшу стратегію. Як варіант наступних кроків у цьому напрямку – передати тепломережі у комунальну власність і будувати в місті альтернативне джерело опалення.

 Ще одне питання – золовідвал, з якого постійно розлітається пил, і який нікуди не подінеться, не залежно від того, чи буде працювати Трипільська ТЕС, чи ні.

 «Ми вмотивовані ставити питання про передачу золовідвалу тим, хто вмотивований щось робити, а саме – громаді, – сказав Павло Генріхович. – Ми підтримуємо будь-які прагнення «Центренерго» вирішити цю проблему, але й самі ставимо питання про передачу частини золовідвалу до власності громади для інтенсифікації цього процесу». Пропозицію депутати підтримали голосуванням."  повідомив виконавчий комітет Української міської ради

 

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама