У кого самий чепурний двір в Обухові?

Назад


 Прогулюючись по Обухову, я зауважив, що у багатьох дворах убогий вигляд, старі лави, радянські гойдалки, зруйновані доріжки. Але один двір привернув мою увагу, він виглядав зовсім інакше: новий дитячий майданчик, чудові лави (які дуже сильно схожі на ті що стоять біля струмка, в лісі біля Миру 16) і ще дуже вразили масивні красивi смітники, які навіть не зустрінеш в центрі міста. 
  З моїх джерел стало відомо, що це двір начальника відділу капітального будівництва Вяхірєва Максима Олеговича, отже Максим Олегович, наведіть лад ще й інших дворах, адже чим Ваш дім та двір кращий за інші? Також є сумніви, що Ви все це обладнали за свій власний кошт, а тоді чому інші прибудкові теріторії також не ушляхетнені?
  Якщо Ви не ходите пішки, то в мене особисто для Вас зроблені фотографії того що оминається. Від Вашого будунку все це починається вже за 50-100 метрів. Можете порівняти контраст різниць на ціх фото. Ви маєте усі важелі, щобі зробити місто однаково гране для усіх, а не тільки для свого будинку.
  Дякую за порузуміння та сподіваюся, що і на нашій вулиці врешті буде лад.
 
 
 

Дмитро Чайка

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама