Олег Ляшко придбав будинок у Конча-Заспі за десять млн грн, - ЗМІ

Назад

Олег Ляшко придбав приватний будинок в Козині, який раніше орендував

Про це повідомляє портал "Страна.ua".

Лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко став власником будинку в смт Козин по вулиці Рудіковській. Про це свідчить витяг з Державного реєстру прав на нерухоме майно.

20 січня 2017 року Олег Валерійович Ляшко поповнив свій фонд нерухомості будинком в Козині, де знаходиться резиденція президента Петра Порошенка.

Згідно з документом, загальна площа - 357 кв.м, а житлова - 75,4 кв.м.

Раніше народний депутат знімав цей особняк у Савицького Артема Валентиновича, який балотувався до Верховної Ради на позачергових парламентських виборах у 2014 році від "Радикальної партії" під номером 92.

Також лідер радикалів розжився на ділянку землі тут же, площею 14 соток. Призначення землі, як зазначається в документі, "для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)".

Буквально пліч-о-пліч з будинком Ляшко, у того ж орендодавця знімає будинок і його друг Юрій Сухін, з яким Ляшко провів зимові канікули в Таїланді. Сусіди неодноразово бачили тут людину, схожу на нього.

Відзначимо, що головний радикал добудував ще два метри металевої огорожі над і так височенною (близько 3 метрів) цегляної огорожі і тепер неможливо побачити, що знаходиться на території маєтку.

На сайтах з продажу нерухомості будинок приблизного такого метражу як у Ляшко і ділянку землі близько 10 соток можна придбати не менше, ніж за 10 млн  грн.

Нагадаємо, що головний радикал володіє в Княжичах відразу 6 земельними ділянками.

Олег Ляшко нещодавно повернувся з Таїланду, де за його словами, відпочинок обходиться в $ 30 за добу. Лідер радикалів назвав Таїланд раєм на землі, але відмовився пояснювати, чому літав не з дружиною, а з товаришем по партії.

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама