Весняний бал-2017 «Танці народів світу!»

Назад

Традиційно, в березні учні Обухівського району беруть участь у Весняному балу, мета якого виявлення й підтримка ініціативи, розвитку креативності, фантазії, творчого підходу у підлітків та учнівської молоді. Організатор заходу районна учнівська Рада самоврядування Обухівщини Обухівського районного центру творчості дітей та юнацтва за підтримки відділу освіти Обухівської райдержадміністрації та ресторанного закладу «Золотий Фазан».

Захід розпочався словами ведучих Северин Алла та Нижник Вікторія про прихід весни, про здійснення мрій, про оновлення, тепло та надію, про радість від довгоочікуваного свято, яке цього разу було присвячене танцю.

У конкурсі «Танці народів світу», брали участь команди 15-ти навчальних закладів району. До складу журі увійшли Гайко Наталія Сергіївна, директор Обухівського районного центру творчості дітей та юнацтва, Мартинюк Людмила Вікторівна, директор Обухівського районного центру культури та дозвілля, Зенкова-Васильчук Анна Миколаївна, керівник хореографічного колективу «Зебра» Обухівського районного центру творчості дітей та юнацтва, Давітідзе Лалі Суліківна, директор ресторанного закладу «Золотий Фазан». Виступи учасників оцінювались за наступними критеріями: відповідність виконання стилю танцю, з врахуванням вікових можливостей учасників, артистичність, креативність, творчий підхід.

Учасники представляли найрізноманітніші стилі танців від Фінської польки до афро-джазу. Виступ кожної учнівської команди розпочинався з розповіді про історію виникнення танцю, особливості виконання стилю, в яких країнах і коли його виконують. Протягом конкурсу лунали гучні оплески присутніх, вражених майстерністю виконання та постановками танців, великою кількістю танцювальних рухів, розмаїттям костюмів учасників.

Поки журі визначало переможців, підлітки із задоволенням спілкувались, фотографувались на фотозонах «Мої весняні мрії» та «Танці народів світу», куштувати смаколики та брали участь у танцювальних флешмобах від членів РУРСО. Учасники отримали приємні враження та чудовий настрій.

За результатами конкурсу «Танці народів світу» третє місце посіли команди Підгірцівської ЗОШ І-ІІІ ст. («вальс»), Старобезрадичівської ЗОШ І-ІІІ ст. («стріт денс»), Трипільської ЗОШ І-ІІІ ст. ( «танго»). Друге місце дісталось учням Української ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 («рок-н-рол») та Копачівської ЗОШ І-ІІ ст. («ча-ча-ча»). Переможці конкурсу - Козинська ЗОШ І-ІІІ ст.( «гуцулки») та Краснослобідська ЗОШ І-ІІІ ст. (індійський танець).

Грамоти за номінаціями отримали:

- Українська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 («румба»);

- Гусачівська ЗОШ І-ІІ ст. («твіст»);

- Дерев’янська ЗОШ І-ІІ ст («лізгінка»);

- Жуківцівсчька ЗОШ І-ІІ ст. («сальса»);

- Красненська ЗОШ І-ІІ ст. («Фінська полька»);

- Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст. («афро-джаз»).

Грамоти за участь отримали:

- Долинянська ЗОШ І-ІІ ст. («мамба»);

- Григорівська ЗОШ І-ІІІ ст. («самба»).

Грамоти за «лідерські якості» отримали:

- Новіцька Сніжана, учениця Української ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

- Сиверин Алла, учениця Копачівської ЗОШ І-ІІ ст.

Грамоти за «техніку виконання» отримали:

Некряч Валентин, Писаренко Захар, учні Старобезрадичівської ЗОШ І-ІІІ ст

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама