Працює метод об’єднання вчителів-логопедів дошкільних навчальних закладів Обухівського району

Назад

 16 березня 2017 року в дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) комбінованого типу «Ялиночка» Козинської селищної ради (завідувач Стопник Любов Михайлівна) відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів-логопедів дошкільних навчальних закладів Обухівського району на тему: «Особливості розвитку лексико-граматичної сторони мовлення. Організація спільної роботи вчителя-логопеда та вихователя в логопедичній групі ДНЗ».

 Враховуючи те, що до кінця дошкільного періоду, до моменту вступу до школи, діти мають засвоїти досить різноманітний словник і в достатній мірі оволодіти граматичним ладом рідної мови, на засіданні обговорювались особливості розвитку лексико-граматичної сторони мовлення та організація спільної роботи вчителя-логопеда, вихователя та практичного психолога в логопедичній групі дошкільного закладу. Перед засіданням вчителі-логопеди побували на інтегрованому, комплексному занятті з розвитку мовлення в логопедичній групі «Вишиванка» (діти 5-го року життя). Разом з вихователем Фандєєвою Катериною Іванівною та вчителем-логопедом Фокас Юлією Пашаївною дошкільнята говорили про весну, вчилися робити звуковий аналіз слів та визначати наголошені склади у словах за допомогою сучасного, цікавого дидактичного матеріалу. Разом з практичним психологом Гніздовською Наталією Василівною діти знімали психічне напруження, розслаблялись, оздоровлювались за допомогою масажу.

 В роботі районного методичного об’єднання семінару-практикуму вчителів-логопедів взяли участь завідувач Обухівської районної психолого-медико-педагогічної консультації Козачун Ольга Павлівна, методист з питань дошкільної освіти районного методичного кабінету Обухівської районної державної адміністрації Тищенко Олена Якимівна та керівник вищеназваного об’єднання вчитель-логопед ДНЗ «Хоровод» Української міської ради Фесан Ольга Анатоліївна.

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама