ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ ЗОЇ РУЖИН «ЗОЛОТО РОДУ»

Назад

Дух Родоводу – то наша скарбниця…
Золото Роду – дарунок віків! 
З.Ружин

В умовах розбудови незалежної української держави досить актуальною залишається проблема духовного зростання молоді. Тому одним з головних напрямків роботи бібліотек сьогодні є робота по національно-патріотичному вихованню дітей та підлітків. За сприянням начальника відділу культури, національностей, релігій та туризму Обухівської РДА Чулої Галини Іванівни 23 січня бібліотекарі Обухівщини побували на презентації книги Зої Ружин «Золото роду».

Зоя Володимирівна Ружин – Заслужений працівник культури України, багатогранна творча особистість, вчитель-методист, талановита жінка-мироносиця. Нагороджена Орденом Рівноапостольного князя Володимира. Затаївши подих, бібліотекарі слухали розповідь Зої Володимирівни про досвід її роботи на духовній ниві, про її прагнення сприяти вихованню підростаючого покоління на кращих традиціях українського народу. Остання книга Зої Володимирівни – казкова оповідка «Золото роду» - своєрідний урок добротворення. В цих коротких оповідках, як і в кожній попередній книзі, написаній нею, («Золоті колоски», «Віночок», «Дарунок неба», «З неподільного зерна», «Дорога моя земля», «Рибка-чепуруха» та інші) просто, доступно, цікаво передано любов до Батьківщини, яка має древню і таку славну історію, сягаючу тисячолітніх глибин. Книга відкриває перед читачами світ уявлень про велич та красу Трипільської культури держави Аратти. З неї діти дізнаватимуться про талановитих та мудрих трипільців, що вміли вирощувати хліб, виробляти дивовижні гончарні вироби і володіли глибокими знаннями про природу буття світу. Автор книги прагне донести до юних читачів значення навчання та праці у їхньому житті, дружби та взаємної підтримки в боротьбі зі злом, необхідного дотримання кожним звичаїв та традицій свого родоводу.

Сюжети книги примушують замислитись і більш глибоко вникнути в дивовижний світ природи, яка виступає як живий, життєдайний соратник і помічник героїв оповідки. Всі оповідання мають пронизливий оптимізм, доброту, високу духовність. Книга привабить дітей гарними ілюстраціями, які хвилюють своєю загадковістю, неповторністю, щирістю, випромінюють тепло і обов’язкову перемогу Добра над Злом. Живописні та виразні образи героїв оживляють і збагачують видання. Автор ілюстрацій – видатний сучасний український художник, талановитий іконописець Олександр Охапкін. Бібліотекарі мали змогу ознайомитись з пересувною виставкою його картин, присвячених відродженню народної ікони. Виставка вже кілька днів триває в приміщенні районного РЦКіДу.

Всі присутні на презентації бібліотекарі отримали від Зої Ружин примірник книги з автографом. Книга займе достойне місце в фондах бібліотек та стане в пригоді багатьом юним читачам. Тож щиро запрошуємо в бібліотеки бажаючих ознайомитися з новою книгою. Ласкаво просимо!

20170123 123957 20170123 124741

взято з http://obukhovrda.gov.ua/

 

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама