Позачергова сесія Обухівської міської ради

Назад

"ОБУХІВ ЗАСУДИВ СИЛОВИЙ РОЗГІН УЧАСНИКІВ БЛОКАДИ ОРДЛО

За ініціативи "Правого сектору" Обухівщини, ГФ "Самооборони Обухівщини", Обухівської "Свободи" та Громадсько-військового альянсу Обухівщини "СВД" було скликано позачергову сесію Обухівської міської ради, яка відбулася сьогодні (21 березня) в приміщенні міської ради м. Обухова.

Сесія пройшла спокійно і без емоцій. Було ухвалено рішення сесії про звернення до керівництва країни щодо засудження використаних силових методів до учасників блокади.
Хоча на погоджувальній комісії депутати проголосували за нейтральне визначення «занепокоєння силовим протистоянням», але представниками «Правого Сектору» Обухівщини було запропоновано інше трактування – «засудження застосування силових методів до учасників блокади» (за яке і проголосували на позачерговій сесії).

На сесії було прийнято звернення з наступними вимогами:
1. Заборонити торгівлю товарами російського виробництва в Україні. 
2. Позбавити банки Російської Федерації ліцензій та права працювати на території України, обмежити роботу російських платіжних систем, з наступним припиненням роботи.
3. Засуджуємо застосування силових методів до учасників блокади, і вимагаємо від МВС України та Антитерористичного центру СБУ утриматися від силового протистояння всередині країни.
4. У зв’язку з подіями, що відбулися 13.03.2017 року біля залізничної станції у Донецькій області висловлюємо своє занепокоєння силовим вирішенням даної ситуації, і вимагаємо створити тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України та детально розслідувати її причини. Винних посадових осіб притягнути до відповідальності.
5. Вимагаємо від депутатів Верховної Ради України прийняти законопроект "Про заборону торгівлі з тимчасово окупованими територіями України".
6. Невідкладно звільнити затриманих під час розгону учасників блокади окупованих районів Донецької та Луганської областей, які не скоїли тяжких кримінальних правопорушень . 
7. Ухвалити закон України «Про тимчасово окуповані території України».

Варто нагадати, що 13.03.2017 року поблизу залізничної станції «Кривий Торець» відбувся ганебний розгін блокувальників ОРДЛО, який став яскравим прикладом свавілля влади та захист виключно їх особистих кишень. Саме тому патріотичні сили Обухівщини звернулися до мера м.Обухова з вимогою скликати позачергову сесію міської ради, на якій висловити категоричну незгоду зі свавільними діями влади та звернутися до керівництва країни." повідомили на сторінці Правого сектору/ Обухівщина

 

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама