Свято в клубі "Ретро"

Назад

 Справжнє свято весни відбулося для учасників клубу «Ретро», що зібралися на зустріч минулого тижня.  Невеликий концерт зі столичним ведучим, пісні, танці, конкурси та вікторини – програма свята була насиченою і місцями сповненою несподіванок. Як, наприклад, справжнє шоу  велетенських мильних бульбашок, за яким можна і потрібно було не лише спостерігати, а й брати активну участь!

Не бракувало і подарунків та привітань: бадьорого настрою і міцного здоров’я побажала «супермолоді» заступник міського голови Оксана Кирилюк, з подарунками й щирими побажаннями весняного настрою прибула на свято заступник голови районної ради Агнеса Олкова-Михницька, а від обласного депутата Георгія Цагареішвілі всім жінкам вручили по букету весняних квітів.

На зустрічі клубу «Ретро», майже всі учасники якого є і студентами інституту Третього віку, представили нового ректора Інституту – Олесю Дзебчук. Новий ректор пообіцяла докласти зусиль, аби навчання стало ще більш змістовним та цікавим, а студентам побажала нових весняних сил та досягнень.

Свято весни стало для всіх його учасників джерелом позитву та натхнення для нових звершень!

 

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама