Перша лижня майбутніх олімпійців

Назад

   Зі зниженням температури взимку дорослі часом обмежують або зовсім скасовують зимові прогулянки дошкільників. Тоді, як регулярні прогулянки на свіжому повітрі сприяють фізичному розвитку та загартуванню організму дитини, заряджають позитивною енергією та поліпшують настрій. 
    Діти завжди з нетерпінням чекають першого снігу, аби пограти в сніжки, спуститися з гірки чи зліпити снігову бабу. Тож зимовим прогулянкам в ДНЗ «Зірочка» завжди приділяється належна увага. От і нині, як тільки зима принесла нам снігу, старші дошкільнята проклали свою першу лижню. Деякі діти вперше тримали в руках лижі і лижні палиці, проте це не завадило їм отримати свій перший досвід ходьби на лижах та звісно, пригод-падінь. Всі малюки з великим задоволенням та гордістю за своє старання подолали сніговий маршрут.     Також наші вихованці полюбляють гратися в такі ігри як «Снайпери» (метання сніжок в ціль), «Слідопити» (ходьба із сліду в слід), будувати снігові фортеці, ліпити снігові баби, тощо.
  Зимові прогулянки в нашому садочку намагаємось організувати так, щоб вони не нашкодили дітям, а лише сприяти їх гармонійному розвитку, зміцненню їхнього здоров’я, не допускаємо перегрівання й переохолодження організму, контролюємо рухову активність дітей.
 «Здоровим будеш – все здобудеш!» - девіз педагогів нашого садка та всіх його вихованців.

Інструктор з фізкультури ДНЗ «Зірочка»
Гуріненко Т.В.

взято з http://obukhiv.kiev.ua/

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама