ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ПРИВІТАЛИ ЗІ СВЯТОМ

Назад

Навряд чи можна уявити собі сучасне місто без функціонування комунальної сфери – без чистих вулиць, якісного транспортного сполучення, побутових послуг – тобто, без роботи комунальників.

Професійне свято працівники комунальної сфери в Україні  відзначають у третю неділю березня. З нагоди свята 17 березня у залі міської ради пройшли урочистості, де були відзначені кращі працівники комунальної сфери Українки. З вітаннями та словами подяки за плідну роботу, яку вони виконують щодня, і за те, що вулиці Українки у будь-яку пору року і за будь-якої погоди чисті і освітлені, звернувся до працівників житлово-комунального господарства перший заступник міського голови Володимир Луценко.

Також, за багаторічну працю, досягнуті успіхи у роботі і відповідальне ставлення до неї, були нагороджені кращі працівники житлово-комунальної сфери.

Привітали комунальні служби міста і талановита дітвора Українки – пісні, вірші та слова привітань лунали із вуст маленьких, вдячних жителів. Старанні вихованці садочку «Сонечко» підготували листівку для винуватців свята, виготовлену власними руками, а учні ЗОШ №1 – яскраву картину із зображенням різнокольорових квітів, аби і життя усіх працівників сфери комунального господарства, було таким же різнобарвним і яскравим.

Керівник ПОЖу міста Українка Григорій Ткаченко також долучився до привітань і подякував міській раді за те, що завжди допомагають у вирішенні нагальних проблем, і не стоять осторонь їх. «Ось уже на протязі 50 років, скільки існує наше місто, із дня в день, із року в рік, комунальні служби забезпечують порядок та чистоту в місті. Були і успіхи у роботі, були і проблеми, але дякуючи нашій міській владі, спільними зусиллями ми своєчасно долали їх», – сказав Григорій Ткаченко. Від імені районної ради комунальників привітала і заступник голови Обухівської райдержадміністрації, Агнеса Олкова-Михницька, та вручила подяки і грамоти тим, хто щодня робить наше життя кращим і чистішим.

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама