Богдан Яцун прозвітував про свою депутатську роботу

Назад

"Хочу поділитися короткими підсумками мого звітування за рік депутатської роботи. В неділю (це було 26 лютого) в 14.00 на звіт прийшло 10 виборців, що становить - 6% від виборців, які проголосували за мене на місцевих виборах (165 осіб), - 2% від виборців, які взяли участь в голосуванні (474 особи) та менше одного 1% від усіх виборців округу (1011 осіб).
Про звіт, відповідно до Закону, за тиждень, були розклеєні листівки в під’їздах, які справді висіли. Крім того, я особисто запросив на звіт понад 20 осіб при зустрічі або телефоном. 
Звіт відбувався в усім відомому приміщенні Самооборони Обухівщини на території округу, тобто, прийти на нього було не складно.
Хто прийшов? - Переважно місцеві будинкові активісти, з якими я досить часто спілкуюся з питань округу. І це великий плюс. Тому що обговорення звіту і стосовно питань округу, і розвитку міста в цілому, була конкретним і конструктивним. Фактично, ці люди і є моїми реальними помічниками на окрузі, за що їм велике дякую: Сергій СинільникValentina Selyanko, Михайло Царьок, Надія Дроб'язко, Таісія Хмеляр, Ганна Алтухова, Петр Синицкий, Люба Єфімова, Люба Скляренко, Валентин Сатко, Татьяна Осецкая, Ольга Михайлова... (цей список довший)
Щоб донести звіт до всіх інших виборців - коротка інформація зі звітом (двосторонній листок А4, розмножений на різографі, що недорого) була покладена в усі поштові скриньки на окрузі. Цікаво, що після того, окремі виборці, які не були на звіті, телефонували, давали запитання і пропозиції.
Які висновки? 
1) Більшість обухівчан цікавиться діями міської влади, свого депутата у кращому разі напередодні виборів (але навіть це стосується тих 46%, які ходять на вибори). Тобто люди, мало розуміють зв’язок між діями міської влади та якістю життя в місті. Як правило, влада потрібна для вирішення приватних справ – матеріальна допомога, виділення землі, проблеми з пенсіями, субсидії тощо.
2) І все ж, в кожній багатоповерхівці є орієнтовно 5% небайдужих людей, які дбають не тільки про свої приватні інтереси, але й про спільні - громадські (розуміють їх зв'язок з першими). Це золотий актив Обухівської громади, який треба розвивати і об’єднати навколо спільних завдань, незалежно від їх партійних симпатій. 
3) Наступного разу, щоб зібрати більше виборців, звітуватиму в теплу пору року, а мінімальні запрошення на звіт покладу в кожну поштову скриньку.
4) Зі звіту, мабуть, зрозуміло, що об’єм питань як і на окрузі, так і у місті в цілому, який постає перед депутатами міської ради, в яких треба розібратися, досить великий, особливо зважаючи на те, що депутатська робота ведеться у вільний час, на громадських засадах. Тому без помічників – депутату не обійтися. Отже, запрошую усіх зацікавлених обухівчан до співпраці з конкретних питань розвитку міста, а також до нашої партійної команди Обухівська "Свобода".
5) надалі не забувати робити фото, бо нема фото – нема події." повідомив Богдан Яцун

Фото Bohdan Yatsun.

 

Фото Bohdan Yatsun.

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама