БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ НА ПІДТРИМКУ ПК “ЕНЕРГЕТИК”

Назад

     Як відомо усім жителям Українки, у нашому місті діє проект «Громадський бюджет». За результатами цього проекту у 2016 році переможцем стала пропозиція «Капітальний ремонт глядацької зали ПК «Енергетик» з заміною крісел глядацької зали». Проект досить потужний, і передбачає не лише ремонт приміщення, але і оновлення  звукопідсилюючої апаратури, і світлозабезпечення, і систем вентиляції та кондиціонувння.

  • Ми дослухалися до порад нашого доброго друга – диригента Кирила Карабіца, який приїздив до Українки і давав концерти разом з колективом  «Київські солісти», – розповідає заступник міського голови Оксана Кирилюк. –  Знаменитий диригент повідомив, що наш зал досить унікальний, і може не уступати залу Київської філармонії – і по акустиці залу, і по наповненості місць. Тому це треба зберегти і модернізувати. Тож враховуючи ці пропозиції і рекомендації , міською владою було прийнято рішення, що зал потрібно модернізувати технічно, але зберегти  ту унікальність, яка є на сьогоднішній день.

     Оскільки проект дійсно потужний і потребує відповідного фінансового забезпечення, ми вирішили провести ряд благодійних концертів на підтримку палацу культури «Енергетик», а саме – ремонту глядацької зали.  Основне фінансове навантаження візьме на себе міська рада в рамках проекту «Громадський бюджет» – це ремонт підлоги, стін, заміна крісел, звукопідсилюючої апаратури. Але для того, щоб зал повністю функціонував, потрібен і новий екран, і нове обладнання для перегляду фільмів. Перший внесок вже зроблено обласним депутатом Георгієм Цагареішвілі на концерті до Дня освітян.  А 11 лютого відбудеться перший зимовий благодійний концерт за участі Кирила Карабіца та ансамблю «Київські солісти», який уже добре знайомий українчанам, та для багатьох став улюбленим. Запрошуємо усіх 11 лютого о 18 годині прийти до міського палацу культури на концерт, який обіцяє бути цікавим та  видовищним! Усі кошти, зібрані у рамках концерту, підуть на підтримку нашого палацу культури. Спільними зусиллями посприяємо тому, щоб Українка стала культурним центром серед малих міст України!

 

взято з http://ukrainka.org/

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама