ВЕСНЯНИЙ БЛАГОУСТРІЙ: ЗРОБИМО МІСТО ОХАЙНІШИМ!

Назад

 Весна  вже всерйоз заявляє про себе теплим сонечком та зеленими бруньками на деревах. А значить – час і собі ставати більш активними та наводити лад у своєму місті. Хоч Українка і так – досить доглянуте та чисте місто, але оновити – освіжити-прибрати-прикрасити  жодній території не завадить! Ні прибудинковій, ні прилеглій до якось підприємства, ні місцям загального користування. Впоратися з усім самотужки при всій свій старанності служби житлово-комунального господарства не в змозі; тож добре було б долучитися до такої корисної справи усім небайдужим городянам, хто хоче бачити своє місто красивим і охайним. З цією метою щороку в Українці проходять весняні толоки, в яких участують усі свідомі та активні люди – від представників міської влади й депутатів – до учнів шкіл та Ради ветеранів.

 З цього приводу у середу відбулось засідання розширеного штабу благоустрою за участі керівників установ, організацій та підприємств.

 «Насамперед хочу подякувати всім, хто минулого року взяв участь у весняному благоустрої, – звернувся до присутніх міський голова Павло Козирєв. – На жаль, минулого року через відмову частини депутатів брати участь у нашій спільній справі, ми змогли зробити тільки 30-40% від запланованого. Але цього року ми не будемо сподіватися на депутатів: гадаю, на кожному участку знайдуться активні та небайдужі люди, які зможуть показати приклад іншим».

 Міський голова закликав усіх присутніх долучитися до благородної справи та разом причепурити місто. Як пояснив головний куратор заходу Володимир Луценко, роботи планується провести в два етапи: у самому місті на прилеглій території, як, наприклад, обочини доріг, що ведуть до міста.

 Перший весняний суботник відбудеться вже 1 квітня, інший заплановано на День довкілля.

Коментарі
Запам'ятати

Додати
Реклама